Горлівка пережила одну з найважчих ночей - очевидці

«Горлівка пережила одну з найважчих ночей. У квітні в місті спостерігалося затишшя, а зараз, по всій видимості, настає чергова гаряча фаза», - написав сьогодні у своєму ФБ горлівський журналіст Олександр Білінський.

За його словами, ряд житлових масивів без електроенергії, є попадання в житлові будинки, перебиті деякі газопроводи, оскільки від снарядів лежать на одному з селищних ринків.

Горлівчані відзначають, що цей бій був найбільш інтенсивним за весь час так званого "перемир'я" - з середини зими, передає 0624.

Все почалося о 23 годині 28 квітня. Через місто на північний захід проїхала коллони важкого озброєння бойовиків в район автодрому, звідки була проведена серія артилерійських залпів у бік Дзержинська, що знаходиться під контролем українських військових.

Також обстріл з важкого озброєння бойовики вели з центральної частини міста - від оптового ринку (район шахти "Кочегарка") - через весь Центрально-Міський район.

Вибухи були чутні і в районі очисних споруд (північно-західна околиця міста), також жителями було зафіксовано активне використання стрілецької зброї в районі резервного водосховища, розташованого на західній околиці Горлівки.

"Началось с запуска "тяжелых" ракет (возможно ураган) со стороны "авторемзавода"... два часа хлопков и шипения...

Тяжелые артиллерийские залпы были по направлению Дзержинск-Шумы(6-7)-Майорск велись с двух направлений - Ставки-Ртутный... Потом произошло то, что всегда происходит для "раскачивания ситуации" с последующим обвинением киселёвской пропагандой... Со Ставков влупили по направлению Комсомолец-Ртутный, те ответили по направлению Строитель-245 квартал... Это длилось около полутора часов, до начала второго ночи... В некоторых местах города "шум стрелкового боя" имитировался до начала четвертого... Информация по попаданиям с разрушениями есть, по пострадавшим пока нет....."

- деталізує ситуацію ФБ-група Нова Горлівка.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как сторонники Кремля приучают говорить с ним языком силы

Может ли политик в России без очевидного повода и административного ресурса вывести на улицы несколько тысяч человек, причем не в столице? Митинги Алексея Навальн....

Це може бути цікавим

Intel представила процессоры Core восьмого поколения

Компания Intel представила процессоры Core восьмого поколения под кодовым названием Coffee Lake для десктопных устройств....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Москве требуют от Украины принять новый закон об особом статусе части Донбасса

Закон Украины "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей" перестает действовать в середине октябряОб этом в инт....