Активісти розповіли, як зробити роботу дільничного ефективною

28 квітня 2015 року у Києві відбулася презентація ініціативи «Електронний кабінет у кожного дільничного інспектора» - комунікаційної платформи, що покликана розбудувати партнерські взаємовідносини міліціонерів та громади, посилити ефективність роботи дільничного інспектора, оптимізувати процес взаємодії із заявниками та зменшити навантаження в роботі.

Під час заходу розглядалися такі питання:

-          чому саме дільничний інспектор має бути головуючим на даній інформаційній платформі;

-          як така ініціатива може змінити інформаційну політику МВС України, яка, перш за все, має бути орієнтована на потреби населення;

-          хто може бути зацікавлений у такій ініціативі;

-          як це можна практично організувати;

-          яка роль громадськості у впровадженні даної ідеї і хто такий «громадський помічник дільничного» та інші.

До обговорення були залучені: представники МВС України, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав  людини Юрій Бєлоусов, ЗМІ, а також громадськість.

«В силу тих подій, що відбуваються в нашій державі, одне із найважливіших питань, на яке ми зосереджуємо увагу - це безпека міста, безпека вулиці, домівки, а також наша особиста безпека. Запорукою цього є належна поінформованість і комунікація між міліцією, населенням, місцевою владою та громадськими формуваннями, які у взаємодії повинні вирішувати усі місцеві проблеми. Можливо, вперше українці самі зможуть формувати вимоги - яку і в якому форматі інформацію вони хочуть отримувати від правоохоронних структур», - прокоментувала керівник програми «Відкритість правоохоронної системи» Уляна Шадська.

За результатами презентації  та спільного обговорення планується перша робоча зустріч в МВС України щодо подальших кроків впровадження ініціативи.

Організатор заходу: Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые вернули к жизни человека, пролежавшего в коме 15 лет

Электрическая стимуляция блуждающего нерва помогла ученым "разбудить" человека, пролежавшего 15 лет в коме после тяжелой черепно-мозговой травмы, говорится в стать....

Це може бути цікавим

В Киеве покраснело озеро

Экологи рассказали, почему озеро в восточной части парка "Нивки" в Киеве вдруг стало ярко-красного цвета....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Києві зник чоловік по дорозі з роботи

У Києві зник Савченко Олег Миколайович....