Музика з "Вконтакте" зникне з 1 травня

Безкоштовного контенту у соцмережі майже не залишиться. Про таке повідомляє російський телеканал Дождь.

Журналісти нагадують, що саме з 1 травня в Російській федерації набувають чинності поправки до федерального закону "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації". Йдеться про так званий розширений варіант "антипіратського" закону, перша версія якого вступила в дію ще у серпні 2013 року.

До цього часу обмеження на безконтрольну публікацію матеріалів стосувалися тільки відеоконтенту, а з травня вони поширяться на музику, книги, програмне забезпечення. Нові поправки передбачають також абсолютно безкомпромісну міру покарання для сайту, який міститиме піратський контент – його можуть заблокувати назавжди.

Звертаємо вашу увагу – такі обмеження вже на наступному тижні стануть дійсністю не тільки росіян, але й усіх іноземних користувачів соцмережі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чем опасны химические вещества в упаковке продуктов и одежде

Химические вещества, обнаруженные в упаковке продуктов быстрого питания и в широком спектре других потребительских товаров, могут привести к увеличению веса за с....

Це може бути цікавим

Які квартири найчастіше купують українці

В Україні протягом останніх декількох років спостерігається попит на однокімнатні квартири....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Кривом Роге разгорелся скандал из-за пьяного медика скорой

В Кривом Роге разгорелся скандал из-за пьяного фельдшера скорой помощи, которая, прибыв по вызову к больным детям, с трудом держалась на ногах....