В Києві пройде благодійний вечір гумору

22 квітня в 19.00 в Українському Домі відбудеться літературний вечір відомих і улюблених в багатьох країнах авторів - Валерія Хаїта (Одеса), Маріанни Гончарової (Чернівці), Олександра Володарського (Київ). Його метою є збір грошей Андрію Гуку, який отримав важкі поранення під час виконання свого бойового обов'язку.

Вечір проходить за сприяння волонтера Тетяни Ляховецької в рамках проекту «Україна єдина». Вхід вільний, внески добровільні.

Ось що відповіли учасники вечора на питання «Що письменники можуть під час війни?»

Валерий Хаит,  редактор Одесского журнала «Фонтан», писатель, публицист, общественный деятель, вице-президент Всемирного клуба одесситов. Одесса: Писатели во время войны могут то же, что и во время мира: ПИСАТЬ! То есть, сеять разумное, доброе и, по возможности, вечное. В том числе и пишущие в веселом жанре. Поскольку смех и улыбка  - это знаки уверенности в том, что все будет хорошо. Александр Володарский, писатель, журналист. Киев: Во время войны писатель должен призывать к миру. Марианна Гончарова, писатель, журналист. Черновцы: Писать правду. И только правду. Писать правду даже вопреки. Потому что у писателя -  есть отличная трибуна, его книги и публикации. Его читатели, которые ему верят. Поскольку не каждый писатель во время войны может работать журналистом, у него есть другая отличная возможность - помогать. Раненым. Семьям погибших. Беженцам.          
 

Дані про пораненого (надані волонтерами з військового шпиталю м.Києва)

Гук Андрій Мирославович родом з Львівщини м. Стрий. Був покликаний 7 серпня 2014р в Саперний полк м. Самбора Львівської обл.

Далі його відправили в зону АТО в Донецьку і Луганську обл., де він ніс службу.

23.02.15 при виконанні бойового завдання підірвався на гранаті Ф-1, яка була встановлена ​​на розтяжці незаконними бандформуваннями у Станиці Луганській. Відправлений у госпіталь м.Харкова, де лежав у комі. 27.02.15 був перевезений до Київського госпіталь, на даний момент знаходиться в реанімації.

По приїзду, відновилася боротьба за життя Андрія з боку лікарів і мед. персоналу. Волонтери, друзі та рідні збирали гроші на покупку ПК-Мерца та інших дорогих ліків, необхідних для одужання. Питали лікарів про самопочуття, і у відповідь звучало - стабільно важкий. Лікарі-травматологи, на операції, складали кістки ніг. Постійна температура, бедрена кровотеча. Прийшов день, коли прозвучало - почав одужувати, з'явився апетит. При такому пораненні, підтримка сім'ї, допомога лікарів і воля Андрія, зіграли важливу роль.

Але це початок, коли знімуть гіпс з ніг, далі бійцеві треба буде відновлюватися, вчитися ходити, потрібна фінансова допомога для реабілітації.

Діагноз: мінно-вибухова травма, сліпе вогнепальне проникаюче поранення головного мозку, осколковий перелом лобової кістки. Множинні вогнепальні переломи нижніх кінцівок. Видалена гематома з голови.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Трамп зробив гучну заяву на підтримку України

Президент США Дональд Трамп заявив, що необхідно встати на захист суверенітету держав всього світу – від України до Південно-Китайського моря....

Це може бути цікавим

Вчені знайшли зелені яйця динозаврів

Вчені виявили в Китаї яйця динозаврів, які відрізняються синьо-зеленим кольором....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Парламент Угорщини засудив український освітній закон

Парламент Угорщини одноголосно схвалив резолюцію із засудженням українського закону про освіту, повідомляє Європейська правда з посиланням на угорське видання Ma....