«Цей сайт є унікальним, бо дає можливість дистанційно, оперативно та анонімно робити самодіагностику, дізнаватися, що таке психотравма, стрес, якими є його наслідки, а також яка у конкретному випадку може бути допомога та самодопомога», – заявила психолог Катерина Проноза.

З цим ресурсом, який є безкоштовним, можна працювати з мобільних телефонів, комп’ютерів та інших мобільних приладів. Тут є інтерактивні опитувальники, за допомогою яких кожен бажаючий може не лише об’єктивно оцінити власний стан психічного здоров’я, але й ідентифікувати первинні ознаки тих чи інших розладів та спланувати подальші дії.

Партнери ресурсу:

  • Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій. http://psyservice.org/
  • Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського (ТДМУ) http://www.tdmu.edu.ua/ukr/general/index.php

На сайті Асоціації буде відбуватися поточна актуалізація бази даних українських клінік та установ, що надають психологічну допомогу. Просимо звернути увагу: запис на реабілітацію в більшість реабілітаційних центрів проводиться виключно через лікуючого лікаря і за існуючої державної процедурі.