Захарченко заявив, що Мінські угоди близькі до зриву

Лідер самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко в інтерв'ю ВВС заявив, що домовленості про припинення вогню, досягнуті з урядом України за посередництва Заходу, скоріше за все, зірвуться.

Він також наголосив, що мінські угоди мають сенс лише у тому разі, якщо Київ визнає самопроголошену республіку, і натякнув, що "ДНР" має намір розширити свої кордони, звинувативши при цьому Київ у підготовці до війни.

Увесь цей тиждень у центрі Донецька було чути стрілянину, яка велася на лінії зіткнення.

За словами кореспондента ВВС Тома Барріджа, це - наочне свідчення того, що військові дії знову активізувалися, і домовленості, досягнуті у лютому в Мінську між Росією, Німеччиною, Францією та Україною, не принесли миру в цей регіон.

Українська армія і збройні проросійські формування стверджують, що відвели важке озброєння від лінії зіткнення, але при цьому звинувачують один одного в підготовці наступальних операцій і концентрації військової техніки.

За мінськими угодами, обидві сторони мають відвести важке озброєння

У п'ятницю комісар ООН з прав людини повідомив, що кількість жертв з обох сторін з початку конфлікту вже досягла 6116 людей.

І ось тепер один з лідерів проросійських збройних формувань на сході України Олександр Захарченко в інтерв'ю ВВС припустив, що мінські домовленості приречені на провал.

Досягнуті у лютому мінські угоди передбачають відновлення повного контролю Києва за кордоном з Росією, але лише після місцевих виборів на Донбасі і реформ із децентралізації.

Проте, за словами лідера "ДНР", мінські домовленості мають сенс лише тому випадку, якщо Київ визнає самопроголошену республіку.

Олександр Захарченко також стверджує, що кордони очолюваної ним республіки в майбутньому повинні бути значно розширені і мають включити значну частину території, яка зараз перебуває під контролем української армії.

Таким чином, заяви лідера "ДНР" навряд чи обіцяють надію на мир.

В адміністрації президента України у відповідь на прохання ВВС прокоментувати слова пана Захарченка заявили:

"Україна повністю виконує Мінські угоди. Донбас - невід'ємна частина України".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

95% криптовалют не будут ничего стоить через год или два

Когда речь заходит о блокчейне, обычно на ум приходят криптовалюты вроде биткойна или эфира....

Це може бути цікавим

Польше следует потребовать репараций от России

Интервью с историком Тадеушем Плужаньским....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....