Кличко погодував бегемота в зоопарку

Кличко з синами відвідав Київський зоопарк, проінспектував, як звіринець підготувався до нового сезону і погодував бегемота і страусів. Мер Києва Віталій Кличко відкрив новий сезон у Київському зоопарку і проінспектував, як облаштували звіринець.

Спочатку мер придбав тестовий електронний вхідний квиток до зоопарку, який буде в повному обсязі впроваджений з 1 травня, щоби всі відвідувачі були обліковані і не було місця фінансовим зловживанням.

"Я був у зоопарку кілька років тому. Тоді були нарікання на стан тварин. Тому, коли я став мером, то дав завдання зробити зоопарк європейського рівня, зробити його цікавим місцем для відпочинку киян з родинами, з дітьми. Ми переходимо на електронні технології обліку всіх відвідувачів зоопарку", - зазначив Віталій Кличко.

Він зазначив, що отримали зоопарк з боргом у 9 млн. На сьогодні 3 млн вже погашено. До кінця року планується погасити весь борг. Мер також звернувся до меценатів і всіх небайдужих киян, які хочуть зробити зоопарк кращим, долучатися до його облаштування, щоби він став звіринцем справді високого європейського рівня.

"З'явилися нові вольєри, але все одно на все не вистачає фінансування. Добре, що є благодійники, які інвестують в зоопарк. Я радий, що Хейден інвестувала у новий вольєр для горили Тоні. Я її спитав, чому вона так зробила. Вона розповіла, що її вразило, коли вона відвідувала зоопарк, як Тоні зробив для неї квітку з того, що було в клітці, і подарував. І вона вирішила зробити йому подарунок у відповідь", - зазначив Київський міський голова.

Мер Києва подивився нове помешкання Тоні, погодував разом з дітьми бегемота і страусів, оглянув нових валійських кіз. "Велика увага до зоопарку від твариннозахисних організацій. Робимо все, щоби тварини перебували у гарних умовах і почували себе комфортно", - зазначив мер Києва.

Розповідаючи про нововведення в зоопарку, директор Кирило Трантін зазначив:

"Сьогодні відкрився 106-й сезон в київському зоопарку. Вперше за тривалий час сезон відкриває мер Києва. Сьогодні зранку до звіринця приїхали страуси. Взимку народилися козлики, з'явилися у нас шотландські корови, привезли яків. Всі тварини на експозиції, порожніх кліток майже немає. Зоопарк чистий, облаштований і чекає всіх киян у гості", - сказав Тарантін.

"Київський зоопарк радий бачити всіх гостей міста, киян. Впевнений, що кожен відвідувач отримає позитивні емоції від спілкування з тваринним світом. А працівники зоопарку створять комфортні умови, щоби ця прогулянка була цікавою - у вас буде можливість погодувати тварин, отримати більше інформації про них і гарно провести час з родиною і дітьми", - відзначив Віталій Кличко.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Компанія OLEROM втретє організовує найбільший бізнес-форум Європи

Сприятливий бізнес-клімат, якісна освіта та потужні інвестиції – це головні складові успіху для будь-якої країни світу, доводять учасники наймасштабнішої у Східн....

Це може бути цікавим

В США собрали прототип сверхзвукового пассажирского самолета

Американская компания Spike Aerospace завершила сборку уменьшенного демонстратора технологий перспективного пассажирского сверхзвукового самолета S-512....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

На Заході вказали на важливу проблему України

Уряд України залишається недієздатним дотримуватися принципів верховенства закону, незважаючи на систематичну боротьбу з корупцією....