В Києві презентували сучасні українські кровоспинні джгути

15 квітня 2015 р. в Києві відбулася прес-конференція на тему «Обов’язкова медична тактична підготовка українських військових, комплектація аптечок життєнеобхідними медичними засобами та презентація українського кровоспинного джгута «СІЧ-Турнікет».

Під час прес-конференції її учасники в особі засновника ТОВ «СІЧ Україна» Олександра Іванчука, військового лікаря та одного із сертифікованих інструкторів з тактичної медицини ТССС Костянтина Мадонова, експерта з міжнародної безпеки журналістів Іго Коррі, журналіста, мед. інструктора та волонтера СергіяТахмазова, журналіста та волонтера Юрія Дюга та вокаліста гурту АнтитілА та волонтера Тараса Тополі, розглянули основні актуальні питання та продемонстрували присутнімжурналістам навички тактичної медицини щодо використання кровоспинного джгута. Основну увагу учасники конференції приділили, мабуть, найкращому на даний час українському кровоспинному джгуту«СІЧ-Турнікет», засобу нового покоління з воротковим механізмом, завдяки якому були врятовані тисячі українських військових.

Як зазначив Олександр Іванчук, засновник «СІЧ Україна»: «СІЧ-турнікет» ми почали виготовляти, коли розпочалась АТО, і ми постійно вдосконалюємо цей виріб, аби він був максимально надійним та зручним у користуванні».

Безкомпромісна металева та дюралюмінієва фурнітура, липучка яка працює в засніженому, забрудненому та мокрому стані. Виробник гарантує якість даного українського виробу, надійну фіксацію та зупинку кровотечі в будь яких умовах, однією рукою. Ще однією перевагою «СІЧ-Турнікету», є те, що для вказання часу його накладання не обов’язково потрібен маркер. Достатньо будь-якого гострого предмета, наприклад патрону, який є в кожного військового, щоб стерти захисну плівку та написати час накладання джгута.

Костянтин Мадонов наголосив на тому, що питання з комплектацією аптечок для бійців кровоспинними джгутами стоїть дуже гостро і є нагальним. «Це інструмент, який допомагає зберегти життя, не дати пораненому загинути на полі бою від гострої кровотечі. «СІЧ-Турнікет», який розроблений нашими хлопцями, вже довів свою функціональність і необхідність бути у кожній аптечці».

Волонтер Юрій Дюг зазначив, що «СІЧ-Турнікет» є надійним та простим у застосуванні: «Цей «турнікет», як у світі озброєння – автомат Калашнікова. Він простий, його нереально порвати чи зламати. Ми закуповуємо ці «турнікети», щоб доукомплектовувати аптечки для бійців».

Експерт з міжнародної безпеки журналістів Іго Коррі розповів, що кровоспинні джгути обов’язкові у аптечках армій NATO. І кожен військовий проходить медичну тактичну підготовку та має, навіть не один, а, як мінімум, два кровоспинні джгути. Також Іго Коррі зауважив, що свого часу працював з різними «турнікетами» і український «СІЧ-Турнікет»  відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Наразі «СІЧ-Турнікет» отримав схвальні відгуки як від волонтерів так і від військових, пройшов всі необхідні перевірки та тестування і перебуває на стадії отримання сертифікату.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бойовики поширюють фейки про обстріли з боку ЗСУ

У ОРДЛО поширюють фальсифікації про обстріл з боку ЗСУ, які можуть загрожувати життю цивільного населення в районах КПВВ, розташованих на підконтрольній Україні т....

Це може бути цікавим

Мережу атакує новий вірус-вимагач

Фахівці сайту MalwareHunterTeam виявили нове шкідливе ПЗ nRansom....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Тимчук вказав на безглуздість пропозицій Путіна по миротворцям на Донбасі

Пропозиція Росії ввести на Донбас миротворців ООН для забезпечення безпеки спостерігачів ОБСЄ є ноу-хау Володимира Путіна в миротворчих місіях і є марним....