Нардепу не варто бути інструментом в руках верхівки партії, - офіцер ЗСУ

Нардепу від Луцька Ігорю Лапіну не варто бути інструментом в брудних руках верхівки «Народного фронту». Про це 10 квітня 2015 року заявив старший лейтенант колишньої 51-ої механізованої бригади, учасник бойових дій за Савур-могилу, член Луцького міського комітету ВО «Свобода», у відповідь на публічні закиди нардепа від «Народного фронту» Ігоря Лапіна з трибуни Верховної Ради у бік свободівців, передає  Прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Намагаючись відволікти увагу громадськості від корупційних зловживань в уряді свого патрона, лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка, народний депутат України Ігор Лапін під час пленарного засідання Верховної Ради 8 квітня розродився бурхливим спічем зі звинуваченнями на адресу ВО «Свобода». Як офіцер Збройних Сил України, який захищає українську землю від російських окупантів, член Луцького комітету ВО «Свобода», не можу не відповісти на ці голослівні звинувачення», - зазначено у заяві офіцера.

Олександр Скиба акцентує увагу на тому, що нардепу Ігорю Лапіну не варто ставати інструментом в руках керівництва партії «Народний фронт», а критично проаналізувати ситуацію в державі, суспільстві та армії, як і діяльність Кабміну Яценюка:

«Хочу сказати тобі як офіцер офіцеру: Ігоре, ти став жертвою і інструментом маніпуляцій з боку верхівки партії «Народний фронт». Проявивши неспроможність здійснювати реформи і проваливши боротьбу з корупцією, Арсеній Яценюк і його команда зараз роблять усе можливе, щоб відмазатися від відповідальності. Смертельно побоюючись створення тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів корупції в уряді, підступна верхівка «Народного фронту» вирішила прикритися тобою як щитом і підло нацькувала на тих, хто вимагає одного: реальної боротьби з корупцією.

Хіба тобі, як офіцеру, який брав участь у військових діях і який чудово знає реальну ситуацію на фронті та в армії, не болить серце за корупцію в сфері оборони? За те, що ніхто з вищого командування не був покараний за бездарні рішення і розкрадання майна? Хіба тебе не хвилює те, що попри гучні заяви прем’єра Яценюка про будівництво «Стіни» і потужної лінії оборони фактично нічого не робиться? Хіба ти не задавався питанням, чому наша армія страждає не тільки від відсутності передового сучасного озброєння, а й від дефіциту їжі і амуніції? Хіба ти не бачиш, що мільярди гривень, які уряд нібито виділив на армію, чомусь не доходять до неї? І хіба вся ця сукупність фактів не може свідчити про тотальну корупцію у владі?

До твого відома, зараз понад 650 свободівців несуть сьогодні бойову службу у різних військових частинах України. В тому числі більше двох десятків – з Волині. І це – не лише рядові члени партії, а й її верхівка. Хочу нагадати Лапіну, що екс-віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський, а також колишні народні депутати Олексій Кайда та Маркіян Лопачак мобілізовані до армії і проходять військову службу. Двоє з них – заступники голови партії, тобто належать до її керівництва. Невже ти, Ігоре, не поінформований про це? Водночас я не можу пригадати жодного представника верхівки «Народного фронту», який зараз воює на лінії фронту чи мобілізований до армії. Бо їх там немає!

Ігоре, я чудово усвідомлюю, що ти почав займатися політикою лише нещодавно. Так сталося, що штучному політичному утворенню «Народний фронт», яке виникло внаслідок політичних зрад і мутацій, були дуже потрібні військові люди у своїх лавах задля зростання рейтингу на виборах.

Тоді ти, наївно повіривши у щирість намірів Арсенія Яценюка і інших лідерів «Народного фронту» змінити державу, вирішив балотуватися у парламенті від цієї партії. Я в жодному випадку не звинувачую тебе, бо таких як ти було чимало. Але, опинившись у Верховній Раді, «Народний фронт» почав використовувати твоє ім’я офіцера для того, щоб прикрити власну бездарність і небажання відповідати за роботу у владі. Прикриватися офіцером, який воював – це справа підлих цинічних осіб. Тому я наполегливо рекомендую тобі, Ігоре, спершу уважно проаналізувати діяльність лідерів своєї політичної сили, перш ніж робити такі голослівні провокативні заяви з трибуни парламенту.

Ще раз хочу тобі нагадати: Кабміном ось уже більше року керує лідер «Народного фронту», який зараз погруз у корупційних скандалах. Мої бойові побратими сьогодні поговорюють, що ліпше б ті мільярди гривень, які, за висновками Державної фінансової інспекції, сьогодні зникли з бюджету і за розподіл яких відповідає уряд, були потрачені на потреби військових. Бо таке враження, що про армію сьогодні більше думають волонтери, ніж урядовці. Хіба тобі, як офіцеру це не відомо? На чийому ти боці сьогодні?

До твого відома, ще один член «Народного фронту», Арсен Аваков сьогодні очолює МВС, і до його діянь у нас теж сьогодні є багато питань. Наприкінці березня Міжнародна дорадча група при Раді Європи чітко заявила про те, що Міністерство внутрішніх справ створює системні перешкоди розслідуванню вбивств на Майдані. Такий висновок міжнародних експертів підтверджує той факт, що досі ніхто не був засуджений за розстріли мирних громадян, вчинених режимом Януковича.

Тому я переконливо раджу тобі, Ігоре, звернути пильну увагу на діяльність верхівки власної політсили. Мета нечесних брехливих політиків з «Народного фронту» – підло використати твоє ім’я офіцера для відбілювання своєї прогнилої репутації. Вважаю, що ми маємо бути на одному боці барикад і спільно боротися з викриттям корупції в уряді. Адже без цього нам не здобути перемоги і не побудувати нову Україну, за яку боролися люди на Майдані».

 

 

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Жительница украла у церкви деньги и проиграла их в казино

Суд в Новой Зеландии приговорил Элизабет Папу к двум годам и девяти месяцам тюрьмы за кражу 1,6 миллионов долларов из церкви....

Це може бути цікавим

Експерт: У Росії все більше проблем з ДНР-ЛНР

У Росії стає дедалі більше проблем з підконтрольністю терористів ДНР-ЛНР....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....