Київська фото-культурна “Реанімація” переїхала в Одесу

Культурний фотографічний центр PhotoCULT представляє виставку «Реанімація».

Учасники курсу «Концептуальна фотографія з Романом Пятковкою» Центру PhotoCULT провели реанімацію – у прямому чи переносному сенсі. Протягом 5 тижнів навчання були створені серії фотографій, які мають загальну концепцією, поєднують різні акценти і фарби, внутрішні емоційних конструкцій, шкідливі звички і сублімовані ідеї авторів.

У кожного художника свій код: кольоровий, чорно-білий, сучасний. Його можна інтерпретувати по-різному, хто як хоче, відчуває,знає. Перед очима глядача пройдуть розтягнуті сцени, історія, секс, любов до своєї країни, пережитки минулого року, нудотна солодкість і палюче золото, риби і дерево, як початок нового шляху. Іноді достатньо звичайної присутності, щоб приміряти роль медіума.

Виставка експонувалась у лютому в Києві, в Центрі сучасного мистецтва М17, тепер вона буде представлена в Одесі. Відкриття 10 квітня о 17:00 в Грецькому Фонді Культури ( Червоний пров.,20).

Автори: Сергій Бек, Антон Буяло, Олена Кас’ян, Ніна Ліщук, Олексій Миколенко, Алекс Пеле, Вікторія Підуст, Ольга Солонко, Олексій Товпига, Ольга Торопова, Костянтин Феденко, Дар’я Фесечко, Лана Янковська. Куратор: Роман Пятковка.

Куратор виставки Роман Пятковка, Київ коментує відкриття виставки в Одесі:

"Одеса культурне місто, яке організовує достойні виставки. Такий проект, як "Реанімація" важливий для культурного життя міста та його молодих авторів. Виставка експерементальна та відображає нові тенденції в концептуальній фотографії, тому повинна бути показана не тільки в Одесі, а й інших великих містах України.

Сьогодні важливо знайти не лише нову форму, а також зміст, ідеї, змінювати погляд на мистецтво, відриватися від традиційної фотографії. Я не кажу, що її треба знищити, проте навчитися розуміти нові тенденції в арті. Будь-яке сучасне мистецтво - концептуальне".

Виставка буде доступна до 24 квітня.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тренер "Динамо" відверто висловився про гру без уболівальників

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич висловився про домашній матч киян проти "Вереса", який пройшов при порожніх трибунах....

Це може бути цікавим

Стало відомо про жорстоке вбивство українця в Німеччині

У Німеччині біженець з Казахстану забив до смерті громадянина України....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу

Чемпіоном світу з футболу серед паралімпійців стала збірна України....