МВС України та корпорація «Microsoft» підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністерство внутрішніх справ України та корпорація «Microsoft» підписали Меморандум про взаєморозуміння, який закріплює взаємну зацікавленість у співпраці в галузі захисту даних, інформаційної та кібербезпеки. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Його підписання надасть можливість у подальшому співпрацювати у сфері захисту даних та інформаційної безпеки України. У перспективі – співпраця в рамках програми операційної та технічної підтримки найвищого класу Microsoft Premier Support, а також підписання Міністерством Угоди про співробітництво з питань безпеки.

Заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тигран Авакян зазначив, що співпраця зі світовим лідером дозволить Міністерству ефективно протистояти сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі.

 «Співпраця зі світовим лідером дозволить Міністерству налагодити ефективну систему захисту від кіберзагроз та оперативного реагування на атаки», – підкреслив заступник глави МВС.

За словами віце-президента корпорації Microsoft у країнах Центральної та Східної Європи Дона Грентема (Don Grantham), для «Microsoft» питання захисту даних є надзвичайно важливим. Корпорація вже понад 20 років співпрацює з європейськими урядами, державними установами та бізнесом і ділиться власним досвідом. Це допомагає відповідати на локальні виклики та сприяти економічному розвитку.

 «Водночас ми постійно розвиваємо наші технології, щоб уряди могли будувати свої рішення в умовах довіри. Переконаний, що співпраця із Міністерством внутрішніх справ – важливий крок на шляху до створення ефективного захисту державної інформації», – зазначив Дон Грентем.

Сторони зазначають, що підписаний сьогодні Меморандум стане фундаментом для підписання подальших угод, в рамках яких МВС та фахівці Microsoft спільно працюватимуть над посиленням кібербезпеки відомства. Зокрема, компанія готова надавати інформаційну підтримку і консультації фахівцям МВС щодо своїх продуктів та сервісів Microsoft. Крім того, представники «Майкрософт» готові надавати допомогу правоохоронцям у процесі ідентифікації та боротьби із загрозами інформаційній безпеці.

Відзначимо, сторони, також, обговорили перспективи розширеної співпраці в рамках програми операційної та технічної підтримки найвищого класу Microsoft Premier Support, а також підписання Міністерством Угоди про співробітництво з питань безпеки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые проверили, действительно ли собаки чувствуют запах страха

Способность собак замечать и воспринимать человеческие эмоции не вызывает сомнений ни у кого....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Прокуратура: Зайцева употребляла опиаты накануне трагедии

20-летняя харькованка Алена Зайцева, которую обвиняют в смертельной аварии на Сумской, накануне трагедии употребляла опиаты....