Плотницький: Та заради бога - хай до нас їде Льовочкін

Глава «ЛНР» Ігор Плотницкий дасть можливість «Опозиційному блоку» взяти участь у виборах, які повинні бути проведені на Донбасі в рамках реалізації Комплексу заходів з виконання Мінських угод. Про це повідомив сьогодні ЛуганскІнформЦентр.

«Та заради Бога, будь ласка, я обома руками за. Нехай сюди приїжджає Льовочкін і інші його партійці, і розкажуть: де вони були, в яких окопах сиділи, скільки поранених винесли, скільки крові здали. І тоді - якщо народ їх вибере, то - заради Бога», - сказав він.

Тим часом в організації "ДНР" обіцяють не допустити реваншу "регіоналів".

«Ми не дозволимо цього, поки ті сили, які зараз вийшли на вулиці, які зараз плечем до плеча відстоюють і донецьку республіку і цю нашу мету, яку ми перед собою поставили, поки вони на передовій кладуть свої голови, тут - в тилу, з'являлася Партія регіонів або їх ставленики», - заявив глава «Ради безпеки ДНР» Олександр Ходаковський.

«Ми пам'ятаємо яку роль в нашому минулому житті зіграла та організація, яку ми називали Партія регіонів. Донбас, який, власне кажучи, дав путівку в життя цієї організації і Росія були зраджені цими людьми, які нишком раптом вирішили поміняти курс, піти в Європу. Відверто кажучи, для мене це було ... Я не знаю, як передати емоційний стан, коли ми почули від свого уряду, що раптом різко ми стаємо європейською країною і йдемо по шляху в ЄС в НАТО та інше. Причому ініціаторами, якщо ви пам'ятаєте, виступила як раз Партія регіонів і вона спровокувала ті події, які в Києві розгорілися. І потім все, що навалилося на нашу землю, стало наслідком, як раз таки її помилок, її зради ... Це зовсім вже інша за своєю суттю, за своєю природою», - цитують Ходаковського Новости Донбасса.

Нагадаємо, що Опозиційний блок, що складається з колишніх регіоналів, презентував т.зв. "Тіньовий уряд".

«Механізм проведення виборів один: це українське законодавство і Центральна виборча комісія України, яка проведе ці вибори і зафіксує їх результати. Вони повинні бути вільними, демократичними, і всі сторони, які беруть участь у конфлікті, повинні прогарантувати вільне і демократичне волевиявлення народу України, в тому числі наших співгромадян, які живуть у Донецьку та Луганську», - заявив 29 березня один з лідерів партії Сергій Льовочкін в ефірі телеканалу Інтер.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тревожный подъем "православных талибов" в России

"Александр Калинин, с длинной каштановой бородой и в цветастой футболке, представляется как миссионер, несущий слово Христа в монастыри и церкви Липецка", - пишет Пь....

Це може бути цікавим

Очарованный работой пожарных французский школьник сжёг 300 гектаров леса

Французские полицейские задержали 14-летнего подростка, который пытался поджечь лес....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....