В Україні запустили інтернет-платформу з пошуку житла та роботи для переселенців

У переселенців із зони АТО з'явилася інтернет-майданчик для пошуку житла та роботи.

Про це повідомляє громадська ініціатива «Відновлення Донбасу».

Як вказано, дана можливість реалізована на сайті організації, де доступні розділи «Зніму житло» для переселенців Донбасу та «Здам житло» для потенційних орендодавців. При цьому серед пропозицій житла є варіанти безкоштовної оренди - взамін на утримання будинку або догляд за людьми похилого віку.

"Серед пропозицій орендодавців на сайті «Відновлення Донбасу» - кімнати, квартири та будинки в Києві, Дніпропетровську, Миколаєві, Одесі, Чернігові, Черкасах, Івано-Франківську та ін. Також на сайті розміщені оголошення переселенців, які шукають житло. Деякі з них  потребують негайної допомоги - це одинокі матері, сім'ї з маленькими дітьми, та сім'ї, які перебувають у складній життєвій ситуації", - повідомляють в організації.

Пошук оголошень доступний по регіонах і містах, типу житла і кількістю кімнат, цінами та актуальності.

Крім того, на сайті ініціативи діє розділ «Робота для переселенців» («Резюме» і «Вакансії»). Серед пропозицій роботодавців - робота в сфері фармацевтики, освіти, нерухомості, ресторанного бізнесу, вакансії в охоронній діяльності, робочі спеціальності. Територіальне покриття пропонованих вакансій - Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Вінниця, Львів, Хмельницький, зарубіжжі.

"Громадська ініціатива «Відновлення Донбасу» закликає роботодавців не тільки розміщувати вакансії на сайті, але і звернути увагу на вже доступні резюме переселенців. Серед них - резюме юристів, бухгалтерів, репетиторів, будівельників, водіїв та ін. В першу чергу цей заклик стосується представників бізнесу Донбасу, які виїхали із зони АТО", - сказано у повідомленні.

Оголошення на сайті «Відновлення Донбасу» доступні для публікації всім переселенцями із зони АТО і їх потенційним роботодавцям та орендодавцям.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Заробітчанам, які їдуть за кордон, спростять процедуру працевлаштування

У Федеральному агентстві праці порахували, що в Німеччині бракує доглядальників за людьми похилого віку....

Це може бути цікавим

Унаслідок потужних злив у грузинській Кахетії евакуюють людей

У селах Анагена, Вакірі та Магара річки вийшли з берегів....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Беспилотники дважды атаковали российскую базу "Хмеймим"

Обе цели в Сирии были уничтожены....