Фірмі депутата видали незаконний аванс на реконструкцію скверу

Суд визнав недійсним пункт додаткової угоди, за яким Миколаївська міська рада перерахувала підряднику аванс, що не був передбачений основною угодою. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 20 січня, пишуть Наші Гроші.

У листопаді 2012 року Департамент ЖКГ Миколаївської міськради найняв ТОВ «Форсаж» здійснити у 2012-2013 рр. реконструкцію скверу «Пролетарський». Ціна договору – 15,54 млн грн. (з ПДВ).

У 2013 році сторони уклали дві додаткові угоди, відповідно до яких, зокрема, Департамент ЖКГ зобов’язався перерахувати фірмі «Форсаж» аванс – 30% від загальної кошторисної вартості робіт.

У червні 2014 року прокуратура Центрального району м. Миколаєва звернулася до суду з вимогою визнати недійсними додаткові угоди, оскільки вони не відповідають конкурсній пропозиції фірмі. Так, документацією конкурсних торгів встановлено, що оплата здійснюється після підписання акту виконаних робіт і пред’явлення підрядником рахунку на оплату послуг. А здійснення попередньої оплати не передбачалося.

Фірма реконструкцію скверу закінчила. Міськрада з нею розрахувалася.

Нагадаємо, ТОВ «Форсаж» виграло тендер на проведення реконструкції скверу у листопаді 2012 року, а фактично почало реконструкцію майже на півроку раніше.

Засновником і директором ТОВ «Форсаж» є депутат Миколаївської міськради Віктор Дробот, який був обраний від Партії регіонів. Зараз він позапартійний і позафракційний.

Як повідомляли місцеві ЗМІ, пpoeкт реконструкції скверу виконувало ТОВ «Миколаївкомундорпроект», що також належить Дроботу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Отруйна ініціатива: Чим загрожує заборона на перевірки суден в портах Чорного моря

- Протиправними діями екоінспекторів, якщо вони є, повинні займатися компетентні органи....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве женщина родила во дворе дома

На рассвете 16 июля во дворе дома на улице Славгородской в Киеве местные жители обнаружили новорожденного ребенка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Установлены предельные тарифы на тепло: стало известно, на сколько подешевеет коммуналка

Сегодня Кабмином были установлены предельные тарифы на тепло....

Загрузка...
Загрузка...