Київська влада заспокоює громадян перед підвищенням цін на проїзд

В  КМДА переконані, що після підвищення цін на проїзд кияни і гості міста мають перейти на проїздні. Мовляв, це дешевше.

"Навіть за умови підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті за одну поїздку у трамваї, автобусі, тролейбусі, фунікулері до 3 грн., а в метрополітені та міською електричкою до 4 грн., використання проїзних квитків є економічно вигідним"  - впевнені чиновники.

Для цього вони наволять наступні аргументи:

1. У проїзному квитку на місяць на один вид транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, фунікулер) який коштуватиме 130 грн., закладено вартість однієї поїздки у розмірі 2,78 грн. (при тарифі 3 грн. за одну поїздку).

2. У проїзному квитку на місяць на міську електричку, вартістю 150 грн., закладено ціну однієї поїздки у розмірі 3,26 грн. (при тарифі 4 грн. за одну поїздку).

Разом з тим, за інформацією КМДА у проїзних квитках на місяць:

  • на два види наземного транспорту (трамвай, автобус, тролейбус), вартість однієї поїздки становитиме до 2,72 грн.,
  • на три види наземного транспорту – до 2,22 грн.,
  • на чотири види транспорту (спільно з метрополітеном) вартість однієї поїздки у наземному транспорті становитиме до 2,02 грн.

"Тож купуючи проїзні квитки на проїзд у громадському транспорті на місяць, можна зекономити значні кошти" - переконані в КМДА.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Редкое послевоенное фото Киева: панорама Крещатика от Бессарабской площади.

В сети появилось редкое послевоенное фото Киева: панорама Крещатика от Бессарабской площади....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые рассказали о неизвестных болезнях Леонардо да Винчи

По мнению некоторых ученых известный художник эпохи Возрождения Леонардо да Винчи страдал синдромом дефицита внимания и гиперактивностью....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...