Ліві активісти пікетували АП з вимогою відмовитись від коаліційної угоди БПП

Сьогодні зранку декілька представників соціалістичного об'єднання "Ліва опозиція" пікетували Адміністрацію президента з вимогою відмовитись від проекту Коаліційної угоди, яку запропонувала президентська партія Блок Петра Порошенка.

Про це повідомляє сайт організаторів.

Як вказано, один з виступаючи  Віталій Дудін заявив, що нова Верховна Рада вже окреслила свою антинародну сутність. «Майбутня коаліція вже стала в опозицію до наших прав», — зазначив він. За словами іншого активіста Захара Поповича, така Угода — зрада Майдану. Якби вона була представлена там, то викликала б масове обурення.

Учасники протесту вимагали не підписувати проект Коаліційної угоди ,"оскільки в його основі – курс на знищення права на працю, охорону здоров'я і гідне життя", призначити нові парламентські вибори без участі партій ВР VII і VIII скликання та підняти мінімальну заробітну плату до 5000 гривень, тому що "навіть обраний депутатом від “БПП” Мустафа Найєм визнав, що прожити на меншу зарплату неможливо".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В центре Киева вывесили флаги с фашистской символикой

На Андреевском спуске заметили немецких солдат, технику времен Второй мировой войны....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Мужчине, угрожавшему взорвать мост Метро, выбрали меру пресечения

Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков настаивал, чтобы подозреваемого отдали ему на поруки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

МОН змінив порядок вступу на молодшого бакалавра

Заклади фахової передвищої освіти матимуть спрощені програми навчання, прийом сертифікатів ЗНО 4 років та вступні іспити у будь-яких комбінаціях....

Загрузка...
Загрузка...