Прокремлівські сайти поширили нову "теорію змови"

Онлайн-ресурси прокремлівської пропаганди висунули нову "теорію змови": нібито нинішній президент Франції Еммануель Макрон "допоміг Києву влаштувати Майдан" у 2013-14 рр.

В якості "підтвердження" своєї теорії сепаратистські сайти посилаються на листи канцелярії Макрона, нібито здобуті організацією WikiLeaks, повідомляє StopFake .

На думку одного з сайтів, в листуванні штабу Макрона "є недвозначні натяки на підтримку" революційних подій в Україні. За логікою сепаратистів, це вказує на його участь в організації подій на Майдані.

Фейк аналогічного змісту був поширений цілим рядом онлайн-ресурсів. Вони посилаються на повідомлення від активіста Соцпартії Квентіна Гіймана, який підтримав Євромайдан. 7 грудня 2013 року Гійман пише:

"Дорогі друзі, ми нарешті в Києві. Ви можете слідкувати за подіями в Україні по сайту... ". У відповідь штаб Макрона пише: "Відмінна робота", і сам Макрон додає: "Відмінна робота, хлопці".

Як повідомляв Соцпортал, Макрон анонсував зустріч лідерів "нормандського формату".

Рекомендуємо прочитати

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

Це може бути цікавим

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве в преддверии нового учебного года существенно подорожала аренда жилья

В преддверии нового учебного года в Киеве существенного подорожала аренда жильяКак сообщили в OLX, к концу лета стоимость аренды "однушек" в Киеве местами выросла на....