Мера Києва звинуватили у потуранні шахраям

Анатолій Шаповал з фракції “ВО”Батьківщина” у Київраді разом з громадою Микільської Слобідки, вийшов на пікет під Кабінетом Міністрів України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київського міського осередку партії.

За її інформацією громада вимагає від Прем’єр-міністра України скасувати аукціон 16.08.2017 року, на якому державний ПАТ “Ощадбанк” планується повторно перепродати вкрадений у громади берег Дніпра.

Також, вимогою до Прокуратури, НАБУ та САП є розслідування дій чиновників, які стоять за цією оборуткою та їх покарання.

- Проект рішення про підтримку місцевої ініціативи мешканців про повернення соціально важливих земель і створення тут парку — зареєстрований мною в Київській міській раді і Київський міський голова про це повідомлений, але вирішення питання цинічно затягується забудовницьким лоббі у фракції БПП/Солідарність, тому політична відповідальність за катастрофічну ситуацію в районі, лежить на Віталії Кличку і його депутатах, - підкреслив Шаповал.

Рекомендуємо прочитати

«Клеточное оптоволокно» позволит передавать сигнал в крови

Взвешенные в воде частицы песка и пыли, глина и пыльца, микробы и планктон делают ее мутной и рассеивают свет, в том числе и лазерное излучение....

Це може бути цікавим

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....