​МОЗ закликає розпорядників коштів сприяти виконанню програми «Доступні ліки»

Про це, зокрема, йдеться в листі-відповіді від МОЗ за підписом заступника міністра Романа Ілика на відкрите звернення ГС «Аптечної професійної асоціації України (АПАУ)» від 23 травня 2017 року до розпорядників бюджетних коштів, у зв’язку з тим, що в ряді регіонів лікувальні заклади ігнорують вимоги законодавства та обмежують права аптек щодо участі в програмі.

Як відзначається в листі Міністерства охорони здоров’я, станом на 30.05. 2017 року на інтерактивній карті (розміщеній на офіційному сайті МОЗ України) міститься інформація про 4741 аптечний заклад-учасник програми.

Так, як участь в Урядовій програмі з боку аптечних закладів усіх форм власності відбувається виключно на добровільних засадах, то кожен аптечний заклад, який уклав договір про відшкодування вартості лікарських засобів з місцевими органами влади – є учасником програми.

У своєму листі МОЗ звертається до керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій перевірити інформацію, викладену в зверненні ГС АПАУ, та вжити всіх необхідних заходів для недопущення з боку посадових осіб місцевих органів виконавчої влади блокування різними шляхами реалізацію Урядової програми.

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

На Нептуні та Урані можуть іти "алмазні дощі"

Фізики відтворили в лабораторії умови, за яких усередині крижаних планет відбуваються "алмазні дощі"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На місці знесених МАФів іля метро "Політехнічний інститут" облаштують сквер

Близько 15 МАФів, які були змонтовані у суцільні ряди біля станції метро "Політехнічний інститут" у Києві, демонтували, бо вони перекривали підхід до ліцею №142....