Польща вимагає від Єврокомісії антимонопольний штраф для російського "Газпрому"

Польща вимагає від Єврокомісії оштрафувати "Газпром" за порушення антимонопольного законодавства, йдеться в заяві польської державної нафтогазової компанії PGNiG.

"Європейська комісія повинна фінансово покарати "Газпром"і створити конкурентні умови на ринку газу", - йдеться в заяві, розданому перед прес-конференцією керівництва PGNiG.

"Газпром" в кінці 2016 направив Єврокомісії підсумкові пропозиції щодо врегулювання антимонопольноъсправи, ініційованого у 2012 році. ЄК їх попередньо схвалила і зараз перевіряє реакцію ринку. Якщо коментарі ринку покажуть, що пропозиції не підходять, вони не будуть прийняті. Дедлайном для прийому позицій учасників ринку було 4 травня, в даний час ЄК вивчає отримані думки.

Розслідування ЄК може йти за двома напрямками: одне передбачає штрафи, інше передбачає узгодження з компанією зобов'язань, які вона бере на себе. Згідно з правилами ЄС, якщо нинішні зобов'язання не будуть узгоджені з ринком, що не будуть скориговані або вироблені нові і також узгоджені, то Єврокомісія може накласти штраф на компанію.

Як повідомляв Соцпортал, "Газпром" продовжує порушувати умови транзитного контракту

Рекомендуємо прочитати

Керченский мост хотят достроить инвесторы из Китая

Китайские инвесторы заинтересовались возможностью построения моста между Крымом и Россией....

Це може бути цікавим

Модель Playboy получила тюремный срок за публикацию в Сети

Недавно Интернет взорвала волна возмущения: бывшая модель Playboy Дани Мэзерс поделилась снимком,....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Балчун хочет сделать из вокзалов торговые центры

ПАО "Укрзализныця" планирует повысить свои доходы за счет использования вокзалов и привокзальных территорий в коммерческих целях....