Робітників заводу Фірташа примусово відправляють на мітинг - активісти

Співробітників черкаського заводу "Азот", який належить олігарху Дмитру Фірташу, у примусовому порядку відправляють на мітинг під місцеву Облдержадміністрацію через зупинку подачі підприємству газу.

Про це активістам "Соціального руху" повідомив співробітник підприємства.

"В цей четвер мають вивести людей від нашого підприємства до Черкаської ОДА на мітинг. Щоб Гройсман став поводитись як людина і з нашим «хазяїном» врешті порозумівся", - повідомив співрозмовник, підкресливши, що на думку робітників, на протест справді варто виходити, однак не за інтереси Фірташа.

Він підтверджує, що газ не подається на завод «Азот» та ряд інших підприємства з виробництва азотних добрив, що входять до GROUP DF, а на російські міндобрива знято мито на ввіз для демпінгу цін на внутрішні добрива.

Однак, за словами робітника, Фірташ, який "має мільярдні статки в у.е." , міг би, щонайменше, погасити заборгованість по зарплаті, яка виникла через простій.

"Але з заводу почали вивозити металолом, щоб хоч якісь кошти зібрати на зарплату. Металолом на підприємстві, за рахунок якого нажиті оті мільйони з мільярдами!", - підкреслює робітник.

Рекомендуємо прочитати

Для некоторых киевлян поднимут тарифы на отопление и горячую воду

С июня для жителей Днепровского и Дарницкого районов столицы вырастут тарифы на отопление и горячую воду в среднем на 9%, сообщает Новая коммунальная Украина в Facebook....

Це може бути цікавим

Фотограф сделал впечатляющий кадр подводного бобра

В журнале "bioGraphic" опубликовали фотографию евразийского бобра, который плывет по дну водоема с веткой тополя в зубах....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть