Наймолодший в Україні сільський голова до невпізнання змінив своє село

Наймолодший в Україні сільський голова Артем Кухаренко зумів до невпізнанності модернізувати власне село, передає 24 канал.

У листопаді 2015 року він очолив село Подільське на Чернігівщині, ставши наймолодшим сільським головою. Його кандидатуру підтримало понад 80% мешканців села. Варто відзначити, що на момент виборної кампанії хлопець був студентом.

За півтора роки Кухаренко навів лад з місцевими дорогами всього за 30 тис. грн, при цьому коштами допомогла районна рада, спонсори та місцеві мешканці.

Трохи згодом у центрі Подільського з'явився безкоштовний Wi-fi, окрім цього у відремонтованому будинку культури планується створення кінотеатру і тренажерної зали.

Також у сільських освітніх закладах змінили вікна і двері, закупили у шкільні класи нові парти, а у дитсадок – ліжечка та іграшки. На вулицях же повністю відновили освітлення.

Через модернізацію села молодь хоче залишитись жити у селі і подає у сільраду заявки на житло. Наприклад, занедбаний гуртожиток у перспективі стане будинком для щонайменше 20 молодих сімей Подільського.

Цьогорічний бюджет села складає один мільйон гривень. Тож місцева влада вже у пошуках фінансування. Найперше, що потрібно, це провести каналізацію, воду та газ до гуртожитку.

Молодий керівник вже цього року планує створити у селі зони відпочинку, відновити озеро, провести людям воду, зробити дороги і заснувати сміттєвий кооператив. Та найголовніше – це знайти інвесторів, а відтак забезпечити селян роботою.

Як повідомляв Соцпортал, депутат закликав вийти на Площу Конституції з вимогою змінити правила гри в державі.

Рекомендуємо прочитати

Названо лучшее время для приема наиболее калорийной пищи

Ученые из Университета Лома-Линда (США) показали, что наибольшая доля калорийности суточного рациона должна приходиться на завтрак, а минимальная — на ужин....

Це може бути цікавим

Обсяги будівництва в Україні зросли на 25%

У першому півріччі 2017 року об'єми будівництва зросли майже на чверть у порівнянні з аналогічним періодом минулого року....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В "Укравтодоре" рассказали о планах строительства первой платной дороги

Для строительства первой в Украине платной дороги Львов – Краковец необходимо внести изменения в законодательство, а также определить инвестора....