Поліція затримала трьох прихильників донецьких терористів

Поліція затримала трьох прихильників донецьких терористів

Поліція Донецької області затримала трьох мешканців Костянтинівки за підтримку бойовиків так званої «ДНР», повідомляє глава Нацполіції в Донецькій обл. В’ячеслав Аброськін на сторінці в Facebook.

-У різдвяні дні поліції Донецької обл. стало можливим затримати трьох жителів Костянтинівки, які жваво підтримували у 2014 році бойовиків «ДНР», — розповів він.

За інформацією Аброськіна, серед них — чинний на той період майор міліції, начальник лінійного відділу міліції на станції Костянтинівка ЛО — станції Слов’янськ. Він був звільнений з органів внутрішніх справ тільки в листопаді 2014 року.

-Цей персонаж, колишній активний поборник «ДНР», після подій «російської весни» став вести замкнутий спосіб життя, тим самим, намагаючись бути непримітним в надії на те, що його участь у «ДНР» залишиться невідомим, — написав Аброськін.

При цьому двоє інших затриманих заявили, що стояли на блокпостах «за ідею», грошей не отримували. Після того, як бойовиків «ДНР» прогнали з Костянтинівки, спілкування з «товаришами» не підтримували і вирішили залишитися на підконтрольній території Україні.

Як повідомляв Соцпортал раніше, ватажок терористів Захарченко відвідав Москву.загрузка...

Читайте також