11 книг, написаних видатними бізнесменами

Добірка надихаючих книг про бізнес та саморозвиток, які допоможуть по-іншому поглянути на світ великих грошей і неодмінно підкажуть як досягти успіху.

До біса все! Берись і роби! Річард Бренсон

Бренсон - яскрава, неординарна особистість. Його кредо - брати від життя все. Це означає не боятися робити те, що хочеш. При цьому абсолютно неважливо, чи достатньо у тебе знань, досвіду чи освіти. Якщо є голова на плечах і достатньо запалу в душі, будь-яка мета буде по плечу. Життя коротке, щоб витрачати його на речі, які не приносять задоволення.

У розширеній версії свого бестселера Бренсон пропонує правила життя, які повинні допомогти кожному на шляху до творчості, духовного зростання і самовираження. Книга несе величезний заряд оптимізму, мудрості та віри у можливості людини.

Як чашка за чашкою будувалася Starbucks, Говард Шульц

Говард Шульц став генеральним директором Starbucks у 1987 р. і за наступні роки перетворив її з невеликої фірми з шістьма кавовими магазинами в інтернаціональний бізнес, працюючий в 50 країнах світу. У даній книзі - історія Starbucks, яка доводить, що компанія може забезпечувати стабільно високий прибуток і не жертвувати при цьому своїми принципами - ставитися до співробітників і клієнтів з любов'ю і повагою, незмінно пропонуючи їм продукт і сервіс вищої якості.

Ця книга - must read для всіх, хто хоче дізнатися секрет успіху компанії і заразитися ентузіазмом Говарда Шульца, здатного, здається, знайти вихід з найвідчайдушніших ситуацій і побачити можливості там, де інші не здогадуються шукати.

Як 5 доларів перетворити в 50 мільярдів. Прості правила великого інвестора, Уоррен Баффет

Дана книга - це друге видання бестселера, значно перероблене і доповнене. У ньому проаналізовані принципи, складові та сутність підходу Баффета до інвестицій і представляють собою своєрідний звід правил ведення бізнесу, управління фінансами і людьми, визначення вартості компанії.

Серед десятків книг про правила Баффета, цю книгу виділяє аналітичний підхід і глибокий аналіз

              

Бізнес зі швидкістю думки, Білл Гейтс

Білл Гейтс - легенда комп'ютерного бізнесу, створив Microsoft Corporation - одну з найбільших транснаціональних корпорацій, багато в чому визначальну сьогоднішній стан світового ринку інформаційних технологій. У своїй книзі Білл Гейтс ділиться своїми ідеями щодо організації бізнесу, заснованого на використанні інформаційних технологій.

Примітний погляд на дану тему «з точки зору бізнесмена», для якого інформаційні технології - не самоціль, а чудовий інструмент для ефективного ведення бізнесу. У книзі наведені приклади успішного вирішення реальних бізнес-завдань, що стояли перед Microsoft та іншими відомими компаніями.

Блумберг про Bloomberg, Майкл Блумберг

Майкл Блумберг - культова фігура для багатьох бізнесменів. І не тільки тому, що він яскрава особистість, мільярдер, один з найбагатших людей в світі, мер Нью-Йорка, творець і власник інформаційного агентства Bloomberg - провідного постачальника фінансових новин по всьому світу. Для багатьох ім'я Блумберга - це синонім інновацій, сміливості і нестандартного, хоча і вкрай виваженого підходу до бізнесу.

У своїй книзі Майкл Блумберг розповів про те, як йому вдалося досягти всього, чого він домігся, і описав історію свого життя й своєї компанії.

Від нуля до одиниці. Як створити стартап, який змінить майбутнє, Пітер Тіль

Як створити компанію з нуля, привести її до успіху, зробивши лідером ринку? Пітер Тіль, підприємець, який створив платіжну систему PayPal, і перший інвестор Facebook, вважає, що основа будь-якого успішного стартапу - унікальний продукт, що дає компанії виграшний статус монополії.

Тому одна з важливих умов виживання будь-якого проекту - вміння засновників дивитися на світ по-новому, щоб помітити виграшну ідею, яку ніхто ще не розвинув. Саме ці ідеї, вперше озвучені на лекціях в Стенфордському університеті, лягли в основу книги Пітера Тіля.

Кличте мене Тед, Тед Тернер

Вся правда про життя незвичайного медіамагната, розказана їм самим і його друзями і близькими - від Білла Гейтса до Джейн Фонді. Тед Тернер змінив сам принцип подачі новин на телебаченні. Угоди, які він здійснював, щоб перетворити свою маленьку компанію в медіа-імперію, стали легендою. Він завжди був схильний до авантюр, не раз стояв на грані повного краху, але незмінно вигравав. Його не зламав навіть світова фінансова криза.

Це хроніка перемог і поразок Теда Тернера - його важкого дитинства, далеко не завжди прямого і легкого шляху на Олімп «четвертої влади» і непростих стосунків із жінками. Історія, яка буде цікава кожному, хто не пасує перед труднощами, хоче стати господарем власної долі, змінити своє життя і досягти багато чого!

Думай як мільярдер. Все, що потрібно знати про успіх, нерухомість і життя взагалі, Дональд Трамп

Щоб стати по-справжньому багатою людиною, необхідно навчитися мислити як мільярдер. І тут вам на допомогу прийде геній нерухомості, автор бестселерів і зірка телеекрану Дональд Трамп. Він покаже, як правильно ставитися до грошей, кар'єрі, власним талантам і до життя взагалі.

Як витратити зароблені гроші з розумом і користю для себе? Трамп пропонує «керівництво споживача», покликане допомогти у науці володіння всіма благами - від обручок до дорогих вин і гольф-клубів. Дональд Трамп доводить, що стати багатим досить легко. Набагато важче залишатися таким.

Від Dell без посередників, Майкл Делл

Автор книги Майкл Делл - голова правління і головний керівник Dell Computer Corporation. Заснована на простій ідеї - постачання високоякісних комп'ютерів безпосередньо кінцевому споживачеві. Книга Майкла Делла - не просто історія створення і розвитку Dell Computer Corporation, це погляд одного з лідерів світового бізнесу на проблеми управління підприємством.

Прочитавши «Від Dell без посередників», можна дізнатися думку автора про те, чому на початку компанії краще мати маленький капітал, ніж великий; чому співробітники представляють більшу небезпеку для компанії, ніж конкуренти; як можна використати слабкості конкуруючої компанії, зайвий раз підкреслюючи свої переваги, і багато іншого.

Як я створив Walmart, Сем Уолтон 

Сем Уолтон - безсумнівно, король роздрібної торгівлі XX століття. Усього за кілька десятиліть він перетворив маленький магазин у центрі провінційного містечка в найбільшу в світі мережу роздрібної торгівлі Walmart. У своїй книзі Сем Уолтон пише про натхнення, сміливість, оптимізм і важку працю, які дозволили йому «осідлати» мрію і стати лідером світового бізнесу.

Ця книга - не просто історія успіху. Це своєрідний підручник по веденню торговельного бізнесу, написаний справжнім професіоналом. Надзвичайно скромний, але завжди впевнений у своїх силах і можливостях, Сем Уолтон ділиться своїми спостереженнями, чесно і відкрито розповідає про великий бізнес.

 

Як працює Google, Ерік Шмідт і Джонатан Розенберг

В епоху, коли все змінюється швидше, ніж встигаєш це помітити, найкращий вихід – залучити розумних, творчих людей і створити для них середовище, в якому вони могли б придумувати нові ідеї і розвиватися. Як працює Google розповість, як цього домогтися.

Сторінка за сторінкою голова ради директорів Ерік Шмідт і віце-президент Джонатан Розенберг розкривають секрети, як їм вдалося побудувати велику компанію. Ви дізнаєтеся, як в Google розвивають корпоративну культуру, залучають талановитих фахівців, придумують інновації, вирішують складні завдання і все з численними історіями з життя Google, які публікуються вперше.

Як повідомляв Соцпортал раніше, Роулінг розповіла про те, що в нових книгах буде Адольф Гітлер в світі магів.

Рекомендуємо прочитати

За останній тиждень19 відпочиваючих віднесло вітром в море

На пляжах Маріуполя за тиждень 19 відпочиваючих вітер відніс на надувних матрацах у море, пише прес-служба Маріупольської міськради....

Це може бути цікавим

Минобороны РФ объяснило, зачем наращивает войска на юге страны

В России заявили, что вынуждены повышать боевые возможности Южного военного округа для "нейтрализации угроз национальной безопасности"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Американская компания вживит работникам чипы для передачи данных

Имплантируемые микрочипы смогут заменить офисные карточки-ключи....