Корабель ВМФ Росії відбуксував українське риболовецьке судно

Корабель ВМФ Росії відбуксував українське риболовецьке судно

У міноборони Росії заявили, що  українське риболовецьке судно, яке зазнало лиха в Середземному морі, на буксирі великиго протичовнового корабля МВФ Росії до грецького острова передає УНН .

«Великий протичовновий корабель Північного флоту «Віце-адмірал Кулаков» завершив рятувальну операцію з буксирування українського риболовецького судна «097», що зазначало лиха, на якірну стоянку в районі грецького острова Гавдос (30 миль на південь від острова Крит)… На шляху прямування українським морякам була надана вся необхідна, в тому числі медична допомога», — йдеться в повідомленні.

Вказано, що українське судно з екіпажем на борту найближчим часом буде передано грецьким рятувальним службам, стан членів екіпажу задовільний. Для відбуксирування в зазначений район російський військовий корабель подолав відстань понад 140 морських миль. У прес-службі додали, що після цього «Віце-адмірал Кулаков» продовжив виконання завдань бойової служби у складі постійної угруповання кораблів ВМФ Росії в Середземному морі.загрузка...

Читайте також