Яким буде Київ на новорічні свята

Яким буде Київ на новорічні свята

3 грудня в Києві почнуть встановлювати головну новорічну ялинку. Крім того, Софійську та Михайлівську площі прикрасять 60 кілометрами ілюмінації, а в центрі столиці з’явиться новорічно-різдвяний ярмарок.

Про це розповів керівник проекту Folk Ukraine, що займається організацією святкування, Ігор Добруцький, пише «Українська правда».

-1 грудня ми поїдемо до Івано-Франківська, а 3 грудня о 12:00 привеземо її до Києва. І 3 грудня вона буде встановлена на площі. Цьогорічна ялинка буде заввишки 26 метрів,– зауважив він.

Також зазначається, що після того, як привезуть ялинку 3 грудня, розпочнуться роботи з її декорування. Софійську та Михайлівську площі прикрасять 60 кілометрами ілюмінації, а саму ялинку – близько 3 тисячами іграшок.

-У нас буде 1,5 тисячі авторських іграшок Оксани Сойко та ще близько 1,5 тисячі іграшок, які розписали діти за її візерунками. Знизу ялинка буде підбита світлом. Буде така пелеринка з 4-5 кілометрами ліхтариків, і можна буде стати під ялинкою та побачити ніби зоряне небо над тобою. Це неможливо описати словами, але всі, хто прийде на святкування, зможуть це побачити,– розповів Добруцький.

Організатор встановлення ялинки також додав, що наразі у центрі столиці вже почали монтувати будиночки новорічно-різдвяного ярмарку.

Як повідомляв Соцпортал раніше, резиденція Святого Миколая відкриється у Великій Лаврській дзвіниці.загрузка...

Читайте також