Після заяви про генетику мешканців південного сходу Нищук має подати у відставку...

Після заяви про генетику мешканців південного сходу Нищук має подати у відставку — експерт

Заява міністра культури України Євгена Нищука про проблеми з генетикою у мешканців південного сходу України продемонструвало його досить низький культурний рівень.

Таку заяву зробив політолог Руслан Бортник в ефірі телеканалу NewsOne.

— Не думаю, що міністр культури Канади розповідає, що в Квебеку живуть неправильні люди, тому що їх туди завезли. Або міністр Сполучених Штатів Америки говорить подібне про південних штатах, де живе багато вихідців з Мексики. Адже це маячня, — заявив Бортніков.

При цьому він висловив думку, що після подібного міністр в західній країні був би ганьбою і його відправили б у відставку.

Сьогодні такі заяву багатьох провокаторів грають на руку ворогам України, оскільки створюють додаткові зони конфлікту і зменшують шанси на реінтеграцію Донбасу і Криму. Це те, що дискредитує Україну, і мені здається, що в цій ситуації влада повинна показати, що ми прагнемо в Європу і до якоїсь демократії, — зазначив експерт.

За його словами, Уряд повинен обговорити з Нищуком подію і «попросити його подати у відставку. Або ж він повинен принести вибачення і сказати, що обмовився і що поважає всіх жителів України».загрузка...

Читайте також

Коментарі