Шість бойовиків будуть судити за участь у незаконних збройних формуваннях

За останній тиждень повідомлення про підозру отримали одразу 6 бойовиків – мешканці Краматорська, Дружківки, Костянтинівки та Торецька.

У Дружківці був затриманий терорист "ДНР", який брав участь у бойових діях у Дебальцевому. 21-річний чоловік заради грошей спочатку «служив» на блокпості «Донський», а вже за місяць поїхав на заробітки до Донецька, де вступив до батальйону "Восток". Він навчався тактиці ведення бою, поводженню з різними видами вогнепальної зброї, а потім брав безпосередню участь у бойових діях у Дебальцевому та на Савур-могилі.

У Костянтинівці були затримані одразу два бойовика незаконного збройного формування. 33-річний чоловік приєднався до терористів у травні 2014 року, здійснював контрольно-пропускний режим на незаконно встановленому блокпості, розташованому на 44 км на автодорозі Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь. А другий, 40-річний чоловік, брав участь у масових заворушеннях на центральній площі міста біля Палацу Культури у травні 2014 року, після чого вступив до «ДНР». В його обов’язки так само входило несення служби на блокпості, який був розташований на мосту в місті Костянтинівка біля залізничного вокзалу.

Ще чергові на блокпостах бойовиків були затримані у Торецьку та Краматорську. 54-річний мешканець смт Щербинівка м. Торецьк будував блокпост на мосту між Щербинівкою та Петрівкою, а потім здійснював на ньому незаконний перепускний режим. За обіцяну грошову винагороду чергували на блокпостах терористів і два мешканця Краматорська. Обидва «залягли на дно», коли бойовики відступили, але не були забуті правоохоронцями.

Як повідомляв Соцпортал раніше, бойовики зазнали втрат в бою.

Рекомендуємо прочитати

У России не будет "медового месяца" с Трампом

Однако по-прежнему неясно, как будут развиваться отношения между Трампом и Конгрессом, судебной властью да и его собственной администрацией тоже....

Це може бути цікавим

Российский наемник рассказал, как украинцы ночью уничтожили блокпост боевиков

Российский наемник Андрей Морозов: ""Укропы ночью подлезли, у наших тепловизора не было, весь пост вырезали....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Украина не должна закрывать глаза на пророссийскую пропаганду

Свобода слова и свобода пропаганды - разные вещи....