Оприлюднено подробиці масового отруєння дітей з Київщини

Оприлюднено подробиці масового отруєння дітей з Київщини

У Київській обладміністрації розповіли, як почуваються діти з броварського танцювального колективу «Галатея», які їздили на конкурс в Кам’янець-Подільський та в яких при поверненні додому проявились симптоми сильного отруєння.

— Трьох дітей в дуже важкому стані госпіталізували до лікарень Києва. Ще десятьох дітей і одного дорослого відвезли до Броварської лікарні. Через важкий стан одна дитина залишилась в Кам’янці-Подільському. Трьох дітей в задовільному стані батьки вже забрали додому. Ще 15 осіб, які брали участь в конкурсі, але не захворіли, знаходяться на карантині, – прокоментував глава Київської області Олександр Горган, пише Сегодня.

За його словами, в готелі Кам’янця-Подільського, де проживали учасники конкурсу, в суботу ввечері був фуршет. На наступний день, в неділю, під час екскурсії у деяких дорослих стали проявлятися симптоми отруєння. Двох дорослих госпіталізували в Кам’янці-Подільському і прокапали, після чого всі вирушили до Києва – їх супроводжували фельдшер і медсестра.

— У поїзді у більшості дітей також проявилися симптоми отруєння. Температура піднімалася до 40 градусів. А три дитини регулярно втрачали свідомість. Під час руху поїзд двічі зупинявся на маршруті, щоб дітям було надано допомогу. Але від госпіталізації батьки і діти відмовлялися, – говорить Горган.

Зараз усі постраждалі отримують необхідне лікування.

В ГУ НП Хмельницької області повідомили, що постраждали і діти з інших областей України.

— 21 листопада з місцевого готельно-ресторанного комплексу з гострою кишковою інфекцією до лікарні доставили 12 учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Перлина Кам’янця», з яких 9 – діти. Всі вони приїхали з Одеської, Київської та Львівської областей на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Перлина Кам’янця», який проходив з 19 по 21 листопада, та проживали в одному з готельно-ресторанних комплексів міста. Попередній діагноз госпіталізованих – гостра кишкова інфекція середньої тяжкості. Зараз правоохоронці з’ясовують причини отруєння учасників фестивалю. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням» КК, – повідомляють в поліції Хмельницької області.

А в соцмережах люди пишуть, що кількість постраждалих – набагато більша. Багато учасників були госпіталізовані вже після того, як повернулися додому. Наприклад, про таке повідомляють батьки з Шостки Сумської області, діти яких також брали участь у фестивалі і харчувалися в тому ж готелі.

Як повідомляв Соцпортал, в результаті отруєння безпосередньо  зі столичного вокзалу було госпіталізовано 18 дітей, які прибули на потязі з Кам`янець-Подільська.загрузка...

Читайте також

Коментарі