Студенти театрального університету протестували через умови навчання

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Сьогодні більше сотні студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого з заклеєним скотчем ротом стояли спочатку під головного корпусу, а потім в самому університеті. Вони влаштували мовчазний протест через незадовільні умови навчання. 

\r\n

Про це на своїй сторінці в Facebook пише викладачка вишу Алла Заманська.

\r\n

- Сьогодні проходить акція проти жахливих умов навчання. На кінофакультеті у наших студентів немає навіть своєї аудиторії! Це при тому, що оплата за навчання чимала. Доводиться кожен раз з боями вимагати того, щоб давали ключі від переглядової аудиторії, і в 20:00 вимагають, щоб ми покидали приміщення. Я викладаю у заочників і вечірників. Вони всі працюють і зустрічі з ними починаються лише о 18:00. Крім того, всі навчальні роботи вони змушені виконувати за свій рахунок - брати в оренду камери, оплачувати звукорежисерів, світло, операторів. При цьому номінально існує навчальна студія, яка зобов\'язана обслуговувати студентів, - написала викладачка.

\r\n

Як у свою чергу зазначає студентка вишу Альона Пензій на своїй сторінці в Facebook, в грудні викладачам наполегливо рекомендовано взяти відпустку за власний рахунок. До того ж з’явилися оголошення, що заняття триватимуть лише до 20 00. Це суттєвий мінус для режисерів, дикторів, акторів – тих чиї репетиції часто затягуються далеко за 21:00.

\r\n

- Жодних пояснень, плакатів, листівок. Акція не була направлена на зовні, вона була внутрішня, для адміністрація. Окремі представники якої проходячи повз все розуміли без зайвих питань. А от перехожі не розуміли і звичайні викладачі. Один з них зайшов побачив, що всі мовчать вирішив, що це хвилина пам’яті, зняв шапку, схилив голову і став поряд. Стояли так близько 2-х годин, було декілька телекамер. Чекали поки збереться ректорат, потім рішення. Від студентів було декілька представників. Ось вийшли два найактивніші парубки (саме так мені чомусь хочеться їх назвати). На засіданні адміністрація з’їхала на вище керівництво. Можливо, доля правди в цьому є. Карпенко-Карого знаходиться в підпорядкуванні і Міністерства Культури, і Міністерства Освіти. В результаті, що одні, що інші відповідальності на себе не беруть і особливо ніхто не фінансує.  Сьогодні будуть перевибори студентської ради, а на середу анонсована нова акція, - повідомляє студентка.

\r\n

Як раніше писав Соцпортал, студенти, які тримали університет в облозі, добилися свого.

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

США наклали нові санкції на росіян та китайців

Міністерство фінансів США наклало санкції на компанії та людей з російським та китайським громадянством через їхню співпрацю з КНДР....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На что в Украине выгодно брать кредит

В Украине выгодно брать кредит на те вещи, которые принесут экономию не менее, чем размер процентной ставки....