Вчені озвучили статистику смертельних селфі

Більшість випадків смерті, пов'язаних з Селфі, відбувається в Індії, а головною причиною є падіння з висоти. До такогу висновку прийшла міжнародна група вчених, пише Naked Science.

Так, вчені з Університету Карнегі-Меллон (США) та індійських дослідницьких установ проаналізували новини, в яких повідомлялося про випадки загибелі під час Селфі. За такі випадки приймалися смерті, безпосередньо пов'язані з процесом зйомки, і яких можна було уникнути при її відсутність. Для підвищення достовірності в аналіз включалися тільки рейтингові інтернет-видання.

Результати показали, що перше повідомлення про таку смертіь датується березнем 2014 року. З тих пір було зафіксовано 127 випадків загибелі під час Селфі, більше половини (76) з яких відбулися в Індії. Наступні три місця за кількістю інцидентів зайняли Пакистан (дев'ять випадків), США (вісім випадків) і Росія (шість випадків). Найчастіше (75,5% випадків) в ході Селфі гинули чоловіки і люди у віці до 24 років. У 16 випадках кількість загиблих склала дві людини, в п'яти - три, в одному - п'ять і в двох - сім чоловік.

Найбільш частою причиною смерті, пов'язаної з Селфі, стало падіння з висоти. Далі йдуть утоплення, падіння з висоти з утоплением, потрапляння під поїзд, необережне поводження зі зброєю, дорожні аварії, удар струмом і напад тварин. Події на залізниці виявилися більш характерні для Індії, зі зброєю - для Росії і США.

Вчені також розробили алгоритм, який дозволяє оцінити знімки, пов'язані з ризиком отримання травм або смерті з використанням понад трьох тисячі Селфі, завантажених в Twitter. Після тренувань точність розпізнавання потенційно небезпечних ситуацій склала 73%. Алгоритм може лягти в основу нового мобільного додатку, який буде попереджати користувача про ризик, якому той себе піддає.

Як раніше писав Соцпортал, турист розбив статую 18 сторіччя, намагаючись зробити селфі.

Рекомендуємо прочитати

Гаджет Tecla поможет людям с ограниченными возможностями управлять электроникой

Большинство людей без проблем используют смартфоны, планшеты и компьютеры....

Це може бути цікавим

Террористы убили украинского военного возле Авдеевки

Во вторник, 25 апреля, в результате обстрелов боевиков близ Авдеевки погиб украинский военный....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....