Вчені озвучили статистику смертельних селфі

Більшість випадків смерті, пов'язаних з Селфі, відбувається в Індії, а головною причиною є падіння з висоти. До такогу висновку прийшла міжнародна група вчених, пише Naked Science.

Так, вчені з Університету Карнегі-Меллон (США) та індійських дослідницьких установ проаналізували новини, в яких повідомлялося про випадки загибелі під час Селфі. За такі випадки приймалися смерті, безпосередньо пов'язані з процесом зйомки, і яких можна було уникнути при її відсутність. Для підвищення достовірності в аналіз включалися тільки рейтингові інтернет-видання.

Результати показали, що перше повідомлення про таку смертіь датується березнем 2014 року. З тих пір було зафіксовано 127 випадків загибелі під час Селфі, більше половини (76) з яких відбулися в Індії. Наступні три місця за кількістю інцидентів зайняли Пакистан (дев'ять випадків), США (вісім випадків) і Росія (шість випадків). Найчастіше (75,5% випадків) в ході Селфі гинули чоловіки і люди у віці до 24 років. У 16 випадках кількість загиблих склала дві людини, в п'яти - три, в одному - п'ять і в двох - сім чоловік.

Найбільш частою причиною смерті, пов'язаної з Селфі, стало падіння з висоти. Далі йдуть утоплення, падіння з висоти з утоплением, потрапляння під поїзд, необережне поводження зі зброєю, дорожні аварії, удар струмом і напад тварин. Події на залізниці виявилися більш характерні для Індії, зі зброєю - для Росії і США.

Вчені також розробили алгоритм, який дозволяє оцінити знімки, пов'язані з ризиком отримання травм або смерті з використанням понад трьох тисячі Селфі, завантажених в Twitter. Після тренувань точність розпізнавання потенційно небезпечних ситуацій склала 73%. Алгоритм може лягти в основу нового мобільного додатку, який буде попереджати користувача про ризик, якому той себе піддає.

Як раніше писав Соцпортал, турист розбив статую 18 сторіччя, намагаючись зробити селфі.

Рекомендуємо прочитати

В Узбекистане суд приговорил дочь экс-президента к 5 годам лишения свободы

Дочь бывшего президента Узбекистана Гульнара Каримова виновна в хищениях и вымогательстве денежных средств и приговорена к пяти годам ограничения свободы....

Це може бути цікавим

В России взорвался газопровод: появилось впечатляющее видео

В российском городе Ивдель (Свердловская область) произошел взрыв на газопроводе....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....