Поліція відмовилась фіксувати факт незаконного виселення водія "Київпастрансу" - активісти

Водія "Київпастрансу" Андрія Трояна, який нещодавно оприлюднив факт експлуатації одного зі столичних тролейбусів на Троєщині з "лисою" гумою,  було примусово виселено з кімнат відпочинку Куренівського ТРЕД (вул.Сирецька, 25).

Як повідомляють активісти ГО "Соціальний рух", незважаючи на незаконність дій адміністрації поліція, що прибула на місце, даний факт не зафіксувала.

Як вказують активісти, сьогодні зранку Андрій вийшов з лікарняного, прийшов на роботу та намагався потрапити до своєї кімнати. Втім, двері відкрити не далось, оскільки адміністрація замінили замки. Наразі в приміщенні залишились його особисті речі.

Директора депо перебуває у відпустці, комендантки на місці також не було. Однак у телефонній розмові вона заявила Андрієві, що його виселена, а подробиці він почує у вівторок.  При цьому жодного наказу чи судового рішення надано не було.

Пізніше до Андрія та активістів прийшов головний інженер Сергій Запара, який також заявив про виселення водія. Він мотивував це тим, що Андрій має київську прописку (с. Биківня), а отже відповідно до норм про поселення в гуртожитки не має права на проживання. У свою чергу юрист "Соціального руху" Віталій Дудін підкреслює, що дане приміщення має статус кімнат відпочинку, а не гуртожитку. Отже, поселення відбувається на основі наявності трудових відносин.

Також активісти заявляють про застосування фізичної сили щодо них та погрози з боку охоронця кімнат відпочинку, а також спроби відібрати фототехніку та навіть журналістські посвідчення.

Втім, поліція, що прибула на місце, заявила про відсутність порушень.

- Поліція заявила, що прибула, аби перевірити факт викрадення речей працівника. Адміністрація хоче видати працівникові речі у присутності поліції. При цьому правоохоронці підкреслили, що не будуть фіксувати факт незаконного виселення - їх цікавить лише унеможливлення крадіжки чи зникнення речей. Хоча за незаконне вислення теж встановлено кримінальну відповідальність: якщо такі здійснюється службовими особами, то це загрожує позбавлення волі, - наголошує юрист Віталій Дудін.

У сою чергу водій наполягає на тому, щоб було складено акт прийому-передачі речей і в ньому було зафіксовано, що відбувається саме процес виселення.

Раніше Соцпортал писав про те, що комендантка гуртожитку «Київпастрансу» заволоділа чотирма приміщеннями.

Рекомендуємо прочитати

Елітний ресторан в центрі Києва вирішив окупувати вулицю

У центрі Києва елітний керівництво ресторану "Три виделки" вирішило зайняти тротуар та стоянку під літню "веранду"....

Це може бути цікавим

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Раскрыты новые подробности неолитической революции

Международный коллектив антропологов показал, что в период неолитической революции (возникновения сельского хозяйства) существовали группы собирателей и охотников, которые не конфликтовали с земледельцами, а жили с ними на одной территории....