Жінка заплатила кілеру грошима з материнського капіталу

Жінка заплатила кілеру грошима з материнського капіталу

У Гарячому Ключі (Краснодарський край) жінка заплатила за вбивство своєї суперниці грошима з материнського капіталу, повідомляє NewsRU.

Жінку штовхнули на злочин ревнощі, уточнюють в СК РФ по Краснодарському краю. Слідство встановило, що підозрювана жила в цивільному шлюбі з чоловіком. Співмешканці виховували спільну дитину, але потім чоловік кинув сім’ю і став жити з 23-річною новою обраницею. Жінка звернулася до знайомого з проханням знайти кілера і усунути суперницю.

— Співрозмовник, бачачи серйозність намірів жінки, погодився, але також повідомив про даний факт в правоохоронні органи, — повідомляють в СК.

Оперативник представився кілером, і потім інсценував вбивство жертви. Після надання фотографій в якості «доказів» злочину, жінка передала співробітнику сертифікат на переведення в готівку маткапіталу.

— Вважаючи, що дівчина мертва, зловмисниця передала чоловікові виданий їй сертифікат на материнський капітал для переведення в готівку 200 тисяч рублів, після чого була затримана співробітниками поліції, — повідомили в управлінні СК РФ.

— В даний час відносно підозрюваної обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, — йдеться на офіційному сайті управління.

Вона звинувачується за ч 4 ст. 33, ч. 1 ст. 30, п. «З» ч. 2 ст. 105 КК РФ ( «Підбурювання до приготування вбивства по найму»).загрузка...

Читайте також

Коментарі