500 пар одружилися за прискореною процедурою

Від початку старту пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за 24 години» у серпні цього року у документ-сервісі «ГОТОВО!» вже одружилося п’ятсот пар. Керівництво центру привітало ювілейну пару Олександра та Ольги.

- День весілля – це особлива подія у житті закоханих, яку вони неодмінно запам’ятають назавжди. Ці спогади мають приносити тільки позитивні враження та жодним чином не асоціюватися із незручностями. Ініціатива одруження за добу, яку ми пропонуємо у документ-сервісі «ГОТОВО!», допомагає уникнути зайвих клопіт під час оформлення свідоцтва про шлюб. Ми завжди дуже раді вітати молодят у нашому центрі та допомагати їм поєднувати свої долі, - зазначає керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова.

За словами нареченої Ольги, молодята вирішили побратися за прискореною процедурою під час відпустки.

- У нас не було можливості чекати декілька місяців, тому вирішили скористатися послугою «Шлюб за 24 години». Нам дуже сподобалася атмосфера у центрі «ГОТОВО!», і ми взяли відпустки для того, аби зареєструвати шлюб та дуже швидко організували церемонію, - розповідає вона.

Олександр та Ольга познайомилися ще у школі, товаришували та жили у сусідніх домівках, проте доросле життя та навчання в університеті надовго їх розлучило. Через 10 років хлопець та дівчина знову зустрілися та закохалися один в одного, а через деякий час вирішили створити сім’ю.

- Ми подивилися один на одного по-новому та закохалися, - згадує Олександр.

Довідково: У серпні Міністерство юстиції України ініціювало пілотний проект «Шлюб за 24 години», який стартував у різних містах України. Згідно з ним передбачається можливість повного оформлення державної реєстрації шлюбу протягом однієї доби з моменту подання заяви. Документ-сервіс «ГОТОВО!» є першим і єдиним майданчиком у місті Києві, де можна одружитися за прискореною процедурою до 24 годин. Ця можливість виключає необхідність проходження низки складних та довготривалих процедур державної реєстрації шлюбу.

Про центр: Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це комунальне підприємство Київської обласної ради, яке надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами швидко та зручно. Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей. З повагою до людей!

Рекомендуємо прочитати

Коли обмежать міграцію європейців до Великобританії

Європейцям стане важче іммігрувати до Великої Британії з березня 2019 року....

Це може бути цікавим

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Київщині стався вибух, від якого постраждало двоє підприємців

На Київщині в Білій Церкві пролунав вибух, в результаті чого двоє людей постраждали....