Вчені з’ясували, в який час найкраще ходити в туалет

Вчені з’ясували, в який час найкраще ходити в туалет

Вчені визначили оптимальний час для відвідування туалету, пише сайт medikforum.ru, уточнюючи, що мова йде про дефекацію.

Новітні дослідження показали, що в розпорядку дня є якесь ідеальний час для здійснення «крупних справ».

В цілому, частота відвідування туалету в цілях дефекації — індивідуальний параметр, який залежить від найрізноманітніших факторів.

Хтось робить це кожен день, хтось — кілька разів на день, а хтось готується до настільки важливої ​​події тижнями. Останнє, звичайно, аномальне явище, проте буває і таке — кажуть вчені.

За словами яких, велика частина людей ходить в туалет «по-крупному» раз в день. І якщо ви перебуваєте в їх числі, та ще й робите це щоранку — то ваш організм прийшов до оптимального рішення і без всяких наукових досліджень, з чим ми вас і вітаємо.

Іншим вчені рекомендують брати приклад у щойно згаданих. Тому що ранкова дефекація є вкрай важливим для організму процесом, який абсолютно немає потреби відкладати на потім.

Щоб виробити у себе таку корисну для здоров’я звичку, вчені радять нормалізувати свої харчування і сон, а також приділяти час фізичної активності.загрузка...

Читайте також

Коментарі