БГ привезе до Києва свою SYMPHONIA

БГ привезе до Києва свою SYMPHONIA

Борис Гребенщиков продовжує радувати шанувальників незвичними формами своїх виступів.

Перебуваючи в безперервному русі, в безперервному пошуку, експериментуючи з різними стилями і музичними жанрами, БГ завжди зберігає здатність тішити і дивувати новим і несподіваним. Провівши весну і літо, граючи в підземних переходах і на площах міст нашої неосяжної Планети, БГ планує провести осінньо-зимову серію «ОРКЕСТР-ТУРІВ» з програмою «БГ SYMPHONIA». Український тур почнеться концертом в Черкасах 8 листопада і охопить вісім міст.

У програмі концертів прозвучать і сучасні нам пісні БГ, і пісенна класика «Аквариума» — в новому, несподіваному прочитанні (спеціально створених для туру!) чарівних оркестровок Мілоша Єліча. І найбільш інтригуюче — інструментальна п’єса, написана БГ безпосередньо для симфонічного оркестру.

Проект «БГ SIMPHONIA» виник спонтанно в Києві, ставши творчим результатом зустрічі Бориса Гребенщикова і відомого українського саундпродюсера і клавішника гурту Океан Ельзи Мілоша Єліча. Бесіди за лаштунками одного з київських концертів і привели до ідеї проекту, підготовка якого йде зараз на повну.

Мілош Єліч, аранжувальник проекту і диригент: «У січні 2016 ми зустрілися з Борисом Борисовичем на великому благодійному концерті. Атмосфера того вечора була абсолютно особливою, відомі пісні звучали по-новому, і нам всім сподобався цей музичний формат. У той же вечір Борис Борисович запропонував створити спеціальну концертну програму і провести в подібному форматі невеликий концертний тур. Я підтримав ідею і запропонував долучити оркестр «Віртуози Києва», таким чином ми створили інтернаціональну музичну лабораторію. Про фінальний результат зарано говорити, зараз ми працюємо над програмою. Я впевнений, ми покажемо музику БГ в ще одному Світі, і це дуже сподобається слухачам. »

Побачити і почути нову програму Бориса Гребенщикова «БГ SIMPHONIA» можна буде цієї осені у всеукраїнському турі в восьми містах України.

Графік туру “БГ SIMPHONIA”:
8 листопада — Черкаси ПК «Дружба народов»
9 листопада — Кременчук, Міський Палац Культури
10 листопада — Полтава, ПК “Листопад »
12 листопада — Дніпро, Державний академічний театр опери та балету.
13 листопада — Харків, Національний академічний театр опери та балету имені М.В. Лисенка
14 листопада — Запоріжжя, ПК “Дніпроспецсталь”
16 листопада — Одеса, Національний академічний театр опери та балету
17 листопада — Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

Проект інтернаціональний, в концертах візьмуть участь музиканти з різних країн:
— Оркестр «Віртуози Києва»
— Постійно працюючі з БГ музиканти гурту «Аквариум»:
Олексій Зубарєв (гітара, Росія),
Брайан Фіннеган (флейта, Ірландія)
Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія).
— Диригентом стане музикант (Океан Ельзи), композитор, аранжувальник і саундпродюсер Мілош Єліч (Сербія).

Це не перший досвід співпраці Гребенщикова з симфонічними оркестрами. Раніше Борис уже виступав з ансамблем «Російські віртуози Європи» в Лондоні, у відомому концертному залі Cadogan Hall. А в 2012 році — з симфонічним оркестром Академічної Капели в Санкт-Петербурзі, де прозвучала відома симфонічна сюїта «ФАВН», оркестровка до якої була написана БГ в співдружності з британцем Саймоном Бассом.

Офіційні ресурси БГ/Аквариум.

Квитки — в касах вашого міста.загрузка...

Читайте також