Жести і пози, яких варто уникати

Мова тіла є важливою частиною спілкування, оскільки рухи та міміка людини можуть спотворювати істинний сенс її слів, повідомляє НВ.

1. Совання, метушливість. Якщо ви не можете всидіти на стільці, крутитесь у різні боки або постукуєте пальцями по столу, це свідчить про нервозність та брак лідерських якостей. Постарайтеся бути спокійнішим і впевненішим у собі.

2. Намотування волосся на палець, перебирання локонів. Залиште своє волосся у спокої. Під час спілкування з іншою людиною ця звичка може сильно відволікати від суті розмови. До того ж, постійне смикання волосся з часом може їх знесилити.

3. Прийняття оборонної позиції. Багато людей схрещують руки або трохи горбляться, тому що не знають, куди подіти свої руки. Але така поза може зробити вас закритим і неблагонадійним в очах оточуючих. Тримайте руки на видноті й розправте плечі.

4. Човгання під час ходьби. Коли ви шаркаете ногами об поверхню підлоги, ви виглядаєте невпевненим і флегматичним. Змініть свою ходу, станьте більш сміливим і живіть з піднесеним настроєм.

5. Відсутність усмішки. Не забувайте усміхатися. Усмішка приваблює людей і демонструє впевненість, відкритість, теплоту й енергійність. Без усмішки люди часто сприймаються відчуженими.

6. Неуважність, абстрагованість. Немає нічого більш дратівливого, ніж розмова з тим, хто не звертає на вас уваги. Деякі люди під час спілкування відволікаються на смартфон або дивляться у вікно. Якщо у вас є така жахлива звичка, позбавляйтеся від неї, адже ви здаєтеся дуже грубим і байдужим.

7. Сутулість. Станьте прямо. Розвинути погану поставу дуже легко, особливо якщо сутулитися за робочим столом протягом всього дня. Якщо ви хочете здаватися більш впевненим у собі, а також поліпшити здоров'я і фізичну форму, випрямтесь.

8. Відсутність зорового контакту або занадто пильний погляд. Це той аспект мови тіла, в якому важлива помірність. Якщо ви дивитеся на співрозмовника занадто наполегливо, практично не відриваючи погляду, ви можете його бентежити і ставити в незручне становище. Але якщо ви постійно відводите очі, співрозмовник може подумати, що ви йому не довіряєте чи відчуваєте огиду.

9. Розбіжність вербальної і невербальної поведінки. Коли слова та жести не відповідають одне одному, ваш співрозмовник може бути збитий з пантелику і сприйняти інформацію неправильно. Як показують дослідження, якщо у спілкуванні існує розбіжність слів з мімікою і жестами, люди найчастіше покладаються на невербальну інформацію. Намагайтеся стежити за тим, що ви говорите, і які емоції при цьому висловлюєте.

Як повідомляв Соцпортал раніше, поради, як розслабитися після роботи.

Рекомендуємо прочитати

Во Франции на берег вынесло почти две тонны наркотиков

Сотрудники французской жандармерии обнаружили почти две тонны кокаина в курортной коммуне Мимизан, расположенной на юго-западе Франции на атлантическом побережь....

Це може бути цікавим

Кабмін спрогнозував курс гривні на три роки. Чому Уряду вигідна девальвація гривні?

Такий прогноз рік тому давав керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, коментуючи анонсоване Кабміном підвищення «мінімалки»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....