Жести і пози, яких варто уникати

Мова тіла є важливою частиною спілкування, оскільки рухи та міміка людини можуть спотворювати істинний сенс її слів, повідомляє НВ.

1. Совання, метушливість. Якщо ви не можете всидіти на стільці, крутитесь у різні боки або постукуєте пальцями по столу, це свідчить про нервозність та брак лідерських якостей. Постарайтеся бути спокійнішим і впевненішим у собі.

2. Намотування волосся на палець, перебирання локонів. Залиште своє волосся у спокої. Під час спілкування з іншою людиною ця звичка може сильно відволікати від суті розмови. До того ж, постійне смикання волосся з часом може їх знесилити.

3. Прийняття оборонної позиції. Багато людей схрещують руки або трохи горбляться, тому що не знають, куди подіти свої руки. Але така поза може зробити вас закритим і неблагонадійним в очах оточуючих. Тримайте руки на видноті й розправте плечі.

4. Човгання під час ходьби. Коли ви шаркаете ногами об поверхню підлоги, ви виглядаєте невпевненим і флегматичним. Змініть свою ходу, станьте більш сміливим і живіть з піднесеним настроєм.

5. Відсутність усмішки. Не забувайте усміхатися. Усмішка приваблює людей і демонструє впевненість, відкритість, теплоту й енергійність. Без усмішки люди часто сприймаються відчуженими.

6. Неуважність, абстрагованість. Немає нічого більш дратівливого, ніж розмова з тим, хто не звертає на вас уваги. Деякі люди під час спілкування відволікаються на смартфон або дивляться у вікно. Якщо у вас є така жахлива звичка, позбавляйтеся від неї, адже ви здаєтеся дуже грубим і байдужим.

7. Сутулість. Станьте прямо. Розвинути погану поставу дуже легко, особливо якщо сутулитися за робочим столом протягом всього дня. Якщо ви хочете здаватися більш впевненим у собі, а також поліпшити здоров'я і фізичну форму, випрямтесь.

8. Відсутність зорового контакту або занадто пильний погляд. Це той аспект мови тіла, в якому важлива помірність. Якщо ви дивитеся на співрозмовника занадто наполегливо, практично не відриваючи погляду, ви можете його бентежити і ставити в незручне становище. Але якщо ви постійно відводите очі, співрозмовник може подумати, що ви йому не довіряєте чи відчуваєте огиду.

9. Розбіжність вербальної і невербальної поведінки. Коли слова та жести не відповідають одне одному, ваш співрозмовник може бути збитий з пантелику і сприйняти інформацію неправильно. Як показують дослідження, якщо у спілкуванні існує розбіжність слів з мімікою і жестами, люди найчастіше покладаються на невербальну інформацію. Намагайтеся стежити за тим, що ви говорите, і які емоції при цьому висловлюєте.

Як повідомляв Соцпортал раніше, поради, як розслабитися після роботи.

Рекомендуємо прочитати

КАМАЗ застрял, вытаскивая «Амкодор», который вытаскивал Урал

КАМАЗ застрял по дороге к белорусскому погрузчику «Амкодору», который тоже застрял, когда вытаскивал Урал, застрявший, вытаскивая джип Land Cruiser, который застрял, выт....

Це може бути цікавим

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые рассказали о влиянии сахара на психику

Ученые в Великобритании установили, что повышенное употребление сахара может оказывать негативное влияние на психическое здоровье человека, при этом их выводы бы....