Тука: Росія готує у Харкові заворушення

Тука: Росія готує у Харкові заворушення

Георгій тука заявив, що 15 листопада під час матчу «Україна-Сербія» Росія спробує влаштувати масові заворушення у Харкові.

Про це заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб написав на своїй сторінці у Facebook.

-«План Суркова» — не вигадка і не фантазія. Для його реалізації зовсім не обов»язково бути з Кремлем «на связи». Достатньо мати авантюристичну наклонність і невгамовну жагу до влади. Отже. Одна відома тьотя вже домовилась з відомим дядєю. Дядя (попри е-декларації) отримав кеш і приступив до формування «команди». Бажаючі долучитись до «команди» шукаються по всій країні. Бажано — серед «відморожених».
Перша репитиція — матч «Україна — Сербія» в Харкові 15-го числа. Надто «солодкий момент»:
— місто Харків наближене до кордону (русские своих не бросают) — Сербія демонструє підтримку агресора — Росії (бий ворогів) — «геть_тарифи»+»влада_саджає_патріотів» (владу геть). За добу отримав цю інформацію з трьох незалежних джерел: футбольні фанати, не повністю відморожені «відморозки», які готові «підзаробити», але до крові не готові, та … СБУ. Сподіваюсь, правоохоронці будуть діяти більш рішуче, ніж в Криму та на Сході в 2014 році і не допустять провокацій, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Соцпортал раніше, Тука стане офіціантом заради допомоги дітям.загрузка...

Читайте також