Мережу взірвали фотографії балерини у київському метро

Мережу взірвали фотографії балерини у київському метро

Молодий київський фотограф Андрій Кузьмін створив серію робіт, на яких в київському метрополітені зображена балерина Національної опери України Світлана Оніпко, повідомляє «Обозреватель».

Фотосесію він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

-На створення цього фотопроекту мене надихнули американські фотографи Omar Z Robles, Jason Lavengood, і неповторний проект NYCDanceProject. Мене здивувало, що дуже мало вітчизняних фотографів зацікавилося цією темою, тому вирішив її реалізувати в Києві. Мене заворожує думка про те, що я можу перетворити буденність, яку люди бачать щодня, в прекрасний вир емоцій і фантазій , — розповів фотограф.

Кузьмін зізнався, що буде продовжувати роботу над створенням серій знімків із зображенням балерин на вулицях.

«Як і кожного проекту, моєму теж потрібні час і важка праця для визнання суспільством. Моєю мрією є відкриття виставки, присвяченій балету на вулицях, і я обов’язково її відкрию. Надмірна увага соцмереж і преси змусили мене більш відповідально поставитися до цього проекту. На даний момент я дуже радий, що інтерес до моїх робіт стрімко зростає, це змушує мене покращувати якість своїх робіт. Це хороша мотивація «, — поділився фотограф.

За його словами, люди часто реагують на фотопроект захопленими відгуками, хоча і від негативних коментарів «нікуди не дінешся».загрузка...

Читайте також

Коментарі