В Криму відрапортували про «навалу інвесторів»

В Криму відрапортували про «навалу інвесторів»

Майже чотири сотні підприємств і організацій отримали в поточному році статус учасника вільної економічної зони в Криму, інвестори уклали 114 угод на загальну суму близько 128 млрд рублів.

Про це на урочистому зібранні в так званій «державній раді Криму», присвяченому Дню народної єдності, заявив керівник окупаційного уряду  Сергій Аксьонов.

 — Інтерес інвесторів до реалізації проектів в Криму вимірюється в конкретних цифрах. Станом на 1 жовтня укладено 114 інвестиційних угод на загальну суму близько 128 мільярдів рублів, — сказав він. — Статус учасника вільної економічної зони тільки в нинішньому році отримали 376 підприємств і організацій. І це при тому, що Крим відчував інвестиційний голод протягом усього українського періоду, коли ніяких санкцій не було.

Аксьонов зазначив, що «республіка Крим» демонструє хороші темпи соціально-економічного розвитку, незважаючи на безпрецедентний зовнішній тиск — розвивається інфраструктура, аграрії збирають рекордні врожаї, а промислове виробництво зросло більш ніж на 23%».загрузка...

Читайте також

Коментарі