Експерт викрив контрабандну схему на територію «ЛНР»

Експерт викрив контрабандну схему на територію «ЛНР»

На нараді з «главами адміністрацій» міст окупованих районів Луганської області так званий в.о. міністра інфраструктури і транспорту самопроголошеної «ЛНР» Дмитро Гноєвий повідомив, що ДУП «Луганський автодор» заготовив майже 70% піску і 90% солі, необхідних для відсипання доріг взимку.

Про це розповів керівник ГІ Права Справа.

 — На сьогоднішній день 8700 кубічних метрів заготовлено піску — це, орієнтовно, 67% від необхідного (обсягу) і 90% солі — це 1126 тон, — повідомив Гноєвий.

Щомісячна потреба дорожньо-експлуатаційних служб самопроголошеної ЛНР — 600-900 тонн технічної солі. Виробником технічної солі є підприємство «Артемсіль», яке знаходиться на контрольованій українськими військами території.

Продаж солі з заводу побудований таким чином: «Артемсіль» відпускає товар компаніям-посередникам. Найбільший її покупець – «Торговий дім «Артемсіль». У 2015 році ця фірма купила половину від усіх обсягів технічної солі, видобутих на підприємстві.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» відвантаження технічної солі виробництва «Артемсіль» на територію самопроголошеної «ЛНР» відбувається на залізничній станції «Красний Лиман», яка входить до складу Південної залізниці. Розташована у місті Лиман Донецької області. Це — позакласна двостороння сортувальна станція.

м. Лиман Донецької області знаходиться на території, яку контролюють Збройні сили України.загрузка...

Читайте також

Коментарі