На окупованій Луганщині зафіксовані співробітники російських спецслужб

У тимчасово окупованому Первомайську Луганської області працює слідча комісія з числа співробітників російських спеціальних служб.

Про це повідомив керівник Гі Права Справа Дмитро Снєгирьов.

За повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ « Права Справа», слідча комісія розслідує обставини останніх резонансних подій - підрив складів з БК, який привів до численних людських жертв серед військовослужбовців ЗС РФ і знищення штатної техніки. Членами слідчої комісії відпрацьовуються декілька версій, серед яких-необережне поводження з вогнем і диверсійний акт.

 - Нагадаю, 29 жовтня на території Первомайського індустріально-педагогічного технікуму (колишнє ПТУ № 31) за адресою: вул. Потьомкіна,39 стався вибух складів з БК. За попередньою інформацією, внаслідок вибуху був знищений комплекс Р-330 "Житель" і отримав значні пошкодження гуртожиток технікуму, переформований на казарму. В казармах базувалися підрозділ зі складу окремої роти радіоелектронної боротьби і підрозділи 6-го окремого мотострілецького полку 2-го армійського корпусу "народної міліції ЛНР", - відзначив він.

Примітно, що первісна версія про пошкодження будівлі технікуму і вибуху складів з БК внаслідок обстрілу з боку ЗСУ, яку озвучив офіційний представник так званої "народної міліції ЛНР" полковник Олег Анащенко, членами комісії не розглядається.

За інформацією генерал-майора запасу СБУ В. Ягуна, важка бронетехніка, яка раніше базувалася на території технікуму виведена в район с. Калинове.

Рекомендуємо прочитати

​Новый случай ботулизма: женщина попала в больницу после "кильки в томате"

В Хмельницкой области зафиксирован очередной случай ботулизма....

Це може бути цікавим

Коровы могут спасти человечество от ВИЧ - ученые

Инъекция "муляжей" вируса иммунодефицита заставила иммунитет коров выработать целый набор антител, нейтрализующих 96% разновидностей ВИЧ, что открывает дорогу для ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Какой Украина будет в 2030 году

Мир меняется быстрее, чем рассчитывали даже футурологи....