З пацанки в леді: перетворення Mari Cheba в новому кліпі

Українська trip-hop група нової хвилі Mari Cheba представила новий кліп на ліричну композицію Svitlo For Y. Пісня – у складі дебютного альбому Iona, що вийшов влітку 2016 року.

Група Mari Cheba, номінанти музичної премії Yuna 2016 в категорії «Відкриття року», впевнено крокує у бік розвитку нової української музичної індустрії. Учасники колективу створюють пісні тільки на рідній мові, і композиція Svitlo For Y не стала винятком. У свіжому відео Марі Чеба постала перед шанувальниками в новому образі: замість виголених скронь і балахонів – вечірня зачіска і чорне шовкове плаття.

Режисером чорно-білого відео став популярний в медіасередовищі фешн-фотограф Андрій Корінь, який побачив співачку в абсолютно іншому вигляді – більш жіночною і ніжною.

- Ця пісня народилася з гітарного рифу нашого музиканта Дениса Рилькова. Він записав основний риф, який звучить в пісні, і з цього шматочка я отримала заряд на цілу пісню. Коли я дивлюся на картинку, яку ми знімали півроку, розумію, як ми змінилися за цей час. Те, яким тебе бачать інші і яким ти відчуваєш себе, – це дуже різні речі. Я пройшла шлях від рамок комфортного сприйняття себе до нових експериментів, які тепер стали частиною мого нового світовідчуття.

І то, куди привів нас цей кліп, мене дуже радує: ми знайшли прекрасну б’юті-команду (провідний візажист Smashbox Александ Кодак, Finch wear, Beauty School Natalia Yurchak, стиліст Олена Фокіна), завдяки якій я розкрилася, – каже солістка групи.

За словами автора кліпу, новий стиль ще більше розкрив Марі: вона перетворилася в витончену молоду дівчину, яка не просто пише якісну музику, вона і є цією музикою – глибокою, щирою і душевною.

- Ця робота відкрила мене як режисера зі своїм стилем зйомки відеокліпів; я переніс досвід і любов до фотографії на відеороботу. Взагалі я дуже радий, що перший кліп зробив для групи Mari Cheba, бо я до групи маю безпосереднє відношення і з ними можу реалізувати свій потенціал, – вважає Андрій Корінь.

Кліп Svitlo For Y – про Марі, красиву і особливу артистку, яка через дзеркало бачить своє життя всього останнього року: шлях до жіночності, сексуальності і гармонії. Андрій каже, що за цей період артистку оточували найвідданіші і талановиті музиканти, які, відчуваючи дух групи, стали невід’ємною частиною Mari Cheba.

Рекомендуємо прочитати

Хто стане новим "Путіним": У Росії склали рейтинг наступників

У Росії експерти фонду "Петербурзька політика" склали список з 19 політиків, яких визнали найбільш ймовірними кандидатами на роль наступника Володимира Путіна на п....

Це може бути цікавим

Ученые решили проблему генетического бесплодия

Ученым удалось получить здоровое потомство от генетически бесплодных самцов мышей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....