Яку погоду очікувати сьогодні ввечері

Яку погоду очікувати сьогодні ввечері

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни переважатиме сніжно-дощова погода. У Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -5…+6 градусів, удень +1…+13. Вітер змінний, переважно північний, південний, західний, північно-західний, південно-східний та південно-західний, 2-7 м/с, у західних областях і в Карпатах посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу, іноді зі снігом. Вночі температура повітря складе -5…+1 градус, удень – від +1 до +6. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4…+2 градуси, вдень повітря прогріється до +6…+13. Вітер східний, південний, південно-східний та південно-західний, 3-7 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові опадів не передбачається. У Красноперекопську можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря становитиме -2…+2 градуси. Денна температура повітря коливатиметься від +6 до +12. Вітер східний, південний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-8 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі до -5…-1 градуса, денна температура повітря становитиме +3…+5. Вітер західний, південний, північний, північно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до 0…+6 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +4…+12. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-8 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні зранку та вдень очікується дрібний дощ, ближче до вечора йому на зміну прийде дощ зі снігом. Температура повітря вночі до +3, удень – до +8 градусів. Вітер південний, західний та південно-західний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть -3…+3 градуси, вдень – від +2 до +7. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також