Хто "копає" під Митрополита Драбинка?

Останнім часом від імені Митрополита Олександра Драбинка почали надходити дивні інформаційні матеріали.
Перший - щодо заборони абортів в Україні був розповсюджений близько місяця тому.
Другий - більш грунтовний, оздоблений білбордом у Києві, надійшов на адреси українських ЗМІ вчора.
- Від імені православних священиків попереджаємо: надягаючи святкові маски, мало хто замислюється про те, що разом з ними переймають образи сатанинської нечисті і в деякій мірі, бісівське світовідчуття. Люди уподібнюють себе бісам і тим самим принижують і знищують свій образ, даний їм Богом, - йдеться у листі з електронної адреси ol.drabinko@gmail.com, -  Релігійний сатанізм в змісті Геловіна проявляється буквально у всьому. Наприклад важливим атрибутом сучасного біснування є така «мила забава», як випрошування і роздаровування цукерок та інших солодощів. По суті, це ритуал приношення їх темним силам. Але школярі про це не знають. Як і їхні батьки, що розчуленні дивляться на дитячі забави не вдаючись в суть.
Від імені митрополита висловлюється вдячність нардепу Андрієві Лозовому,  за його пост у Фейсбуці, та висловлюється обурення тим, що "задовго до вихідних столицю України заповнили атрибути нечисті, ряд закладів нічного типу "прикрашали" фасади перевернутими хрестами".
- Я як митрополит розумію, що мої ідеї можуть бути не підтримані в інтернеті та не отримають широкого охоплення, тому разом з громадою Спасо-Преображенсього собору, де веду службу, вирішили гроші зібрані з пожертвувань за останній період витратити на соціальну рекламу в місті.  Наша мета - відмова від нав'язуваних традицій, які не відповідають християнським звичаям українського народу,  - йдеться у листі, - закликаємо всі морально здорові сили нашого суспільства протистояти насадженню елементів сатанізму. Ми зробили перший хоч і не популяний публічний крок, наступний має бути  бойкот «Геловіна», де б його не намагалися відзначати.
Нажаль, Соцпорталу не вдалося отримати коментар Митрополита з приводу заборони абортів, проте прес-служба Митрополита ромістила на його блозі наступне повідомлення щодо "геловінського" білборда:
30 октября  социальной сети Фейсбук (паблик «Типичный Киев») была опубликована фотография, на которой запечатлен бигборд с митрополитомАлександром (Драбинко). По описанию в группе, бигборд сфотографирован на улице Борщаговской (Киев). На бигборде изображен митрополит Александр. Под ним – надпись: «Сатанинське свято хелловін не для українців». Эти слова не принадлежат митрополиту. Также, он не разделяет подобные методы проповеди (бигборды, ситилайты и т.д.) А использование изображения и имени без согласия иерарха - это нарушение не только этических норм, но и законодательных.

Мнение митрополита

Владыка недавно высказался в своем Живом Журнале по поводу празднования хэлоуина. Там он призывает меньше обращать внимание на подобные языческие праздники. Ведь, по мнению митрополита Александра, критикуя подобные вещи, мы больше привлекаем внимание к этому явлению.

Разделяю мнение, но не методы

Уже через несколько дней в Киеве появляется бигборд, с которого митрополит Александр заявляет: «Сатанинське свято хелловін не для українців».Появление этого бигборда на улице столицы никак не связано с митрополитом Александром. Вечером 30 октября владыка в своей Фейсбуке прокомментировал появление бигборда словами «разделяю мнение, но не методы». Почему владыка не разделяет методы?

Лучше помочь бедным

Стоимость такой рекламы на оживленной улице в столице – достаточно дорогое «удовольствие». По мнению митрополита Александра, такие методы проповеди являются неэффективными, а на эту сумму можно создать очередной социальный проект. Социальная работа Церкви – лучшая проповедь, лучшая реклама. Христиане должны выполнять заповедь Христа: проповедовать Евангелие, а не ругать Запад.

Нарушение Закона Украины

В Украине существуют законодательные нормы, которые регламентируют рекламную деятельность. Исходя из того, что митрополит Александр не давал разрешения на использование собственного изображения и имени, эта ситуация является нарушением Закона Украины о рекламе. Статья 8 Закона Украины о рекламе говорит следующее: «У рекламі забороняється вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім'я без згоди останньої». Думаем, что этим фактом неправомерного использования имени и изображения стоит заняться юристам. Прес-служба митрополита Александра
Таким чином, повідомлення від імені Митрополита, що надходять з електронної адреси ol.drabinko@gmail.com не мають жодного стосунку до Олександра Драбинка, проте, враховуючи резонансність повідомлень та недвозначність офіційної позиції церкви з питань, що піднімаються у повідомленнях, атор цих послань має на меті збурити негативну суспільну реакцію щодо Митрополита.

Рекомендуємо прочитати

Решение Гаагского суда стало для России ударом

Решение, вынесенное Гаагским судом по иску Украины против России приблизил момент привлечения Кремля к ответственности за его противоправные действия....

Це може бути цікавим

Поліція звільнила бізнесмена, якого тримали в заручниках

Поліція затримала чоловіка, який тримав у заручниках столичного бізнесмена....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Вірменії вбили російського військового

Тіло убитого російського військовослужбовця – 21-літнього Дмитра Ялпаєва – з ножовими ранами на шиї виявили у суботу на площі міста Гюмрі, де розташована російська військова база, відома жорстоким масовим вбивством у 2015 році, яке спричинило масові протести у Вірменії....