Фестиваль Odessa//Batumi Photo days представляє Україну в Кореї

Українська фотографія буде представлена під час Міжнародного фотофестивалю в Кореї – SUWON Photo Festival 2016.

4 листопада відкривається третій фотофестиваль в південнокорейському місті Сувон. На SUWON Photo Festival 2016 цього року представлена спеціальна програма від фестивалю Odessa//Batumi Photo Days — виставка та фотопоказ.

- Одна з цілей нашого фестивалю Odessa//Batumi Photo days — популяризація української сучасної фотографії в світі. Нам приємно представляти українських авторів в Кореї на такому великому фотофествалі, — розповідає Катерина Радченко, куратор проекту та організатор Odessa//Batumi Photo Days.

  • Виставка «Деформація», куратор Катерина Радченко. Відкриється 4 листопада.

В експозиції зібрані роботи семи авторів з України, Білорусії та Латвії. Це сім серій-історій про те, яким чином відбуваються зміни в наших країнах та про зовнішні фактори, які примусово змінюють форми та кордони вже «незалежних» країн.

Україну представлять: Олександр Чекменьов, Група Шило, Віталій Фоменко, Максим Дондюк та Група Жужжалка.

Деталініше про виставку.

  • В рамках фестивалю відбудеться фотопоказ відібраних серій робіт з головної експозиції «Територія//Простір» фестивалю в Одесі Odessa//Batumi Photo Days 2016. Серії для фотопоказу відібрані в рамках відкритого конкурсу для українських фотографів.

Вперше ці серії побачили світ в форматі виставки в Музеї сучасного мистецтва Одеси під час фестивалю Odessa//Batumi Photo Days 2016.

Також на фестивалі в Південній Кореї можна буде побачити фото учасників батумської частини нашого фестивалю, які разом з Jeauk Kang (Founder & Director SUWON Photo Festival) започаткували подорожуючу вільну виставку Trunk International Photo Festival.

Так само приємно повідіомити, що зусиллями Odessa//Batumi Photo Days в головній експозиції Seoul Photo Festival буде представлена серія Ukrainian Cold Gold українського фотографа Костянтина Чернічкіна. Відкриття відбулося 1.11.2016.

ПРО ФЕСТИВАЛЬ:

Odessa//Batumi Photo days – український фотофестиваль міжнародного формату. Вперше відбувся в квітні 2015 року. Фестиваль унікальний своєю некомерційністю, відкритістю, тим, що відбувається в двох країнах – в Одесі (Україна) і в Батумі (Гурзія). У 2017 році відбудеться в квітні в Одесі і в вересні в Батумі.

Рекомендуємо прочитати

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....

Це може бути цікавим

Навесні до армії призвуть 14 тисяч осіб

Кабінет міністрів України затвердив кількість громадян, які будуть закликані навесні на строкову службу....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Лукашенко: Я не позволю в Беларуси повторить "украинский сценарий"

Президент Беларуси Александр Лукашенко уверен, что в Беларуси хотят повторить "украинский сценарий" и создать конфликтную ситуацию....