Землі в урочищі Бичок повернули киянам

Землі в урочищі Бичок повернули киянам

Суд скасував договір оренди про передачу 2,6 га землі у Нацпарку «Голосіївський» під забудову, повідомляє прес-служба прокуратури столиці. 

З незаконного користування повернуто 2,6 га землі, що розташована в межах національного природного парку «Голосіївський» в урочищі Бичок на Столичному шосе, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у 2007 році ділянка в урочищі Бичок за указом президента увійшла до складу Національного природного парку «Голосіївський».

Водночас з’ясувалося, що Київрада передала в оренду приватній структурі ділянку під будівництво офісних комплексів з готелями, закладами громадського харчування, приміщенням торговельно-розважального призначення і паркінгами.

— Зважаючи на те, що відповідно до чинного законодавства на вказаній ділянці забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає на стан природних комплексів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням, суд підтримав позицію прокурора та визнав недійсними договори оренди, за якими землі в природному парку були передані в оренду під забудову, — підсумували у прокуратурі.загрузка...

Читайте також

Коментарі