Завтра в суді захищатимуть від забудови столичний стадіон-парк «Старт»

Громадські активісти закликають усіх прийти на чергове засідання суду по справі стадіону-парку «Старт», яке відбудеться 2 листопада об 11:00. Київський апеляційний господарський суд, що знаходиться на вул. Шолуденка 1, буде розглядати  позов забудовника до Київської міської ради. Слухання буде стосовно землі стадіону-парку, яку повернуто у власність містян. «Голден Хаус», фірма, що хоче побудувати на місці стадіону-парку торгово-розважальний комплекс, ніяк не хоче відмовитися від своїх деструктивних планів, стверджують активісти. Тепер забудовник намагається повернути землю в господарському суді.

«Лише спільними зусиллями ми досягнемо того, що стадіон-парк буде відкритим громадським місцем. Без забудов та комерціалізації. А ми дихатимемо свіжим повітрям, займатимемось спортом та культурно збагачуватимемось», - йдеться у повідомленні активістів.

За додатковою інформацією активісти просять звертатись за номером 0955018094 (Шеленко Олег, Ініціатива «Старт»).

Юридична довідка

Завтра розглядатиметься апеляція, в якій ТОВ «Голден Хаус» оскаржує текст рішення першої інстанції, яке було прийнято на користь самого товариства.

Забудовнику не сподобались два абзаци з рішення суду:

"Слід також зазначити, що частиною 10 статті 19 Тимчасового порядку (у редакції, яка була чинна на час прийняття рішення Ради від 26 лютого 2010 року № 418/3856) передбачено, що рішення Ради про передачу земельної ділянки в оренду вважається таким, що втратило чинність, через дванадцять місяців після набуття ним чинності, якщо відповідний договір оренди землі не укладено.

Судом встановлено, що відповідний договір оренди спірної земельної ділянки між сторонами укладений не був. Враховуючи наведену обставину, суд дійшов висновку про те, що вищезазначене рішення Ради про передачу позивачу спірної земельної ділянки в силу положення вищезазначеної статті Тимчасового порядку припинило свою дію з 27 лютого 2011 року. При цьому, ні Тимчасовим порядком у редакції, що була чинною на час прийняття цього рішення, ні наступними редакціями Тимчасового порядку не було передбачено винесення відповідачем додатково окремого рішення щодо даного питання".

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, каких экстремистов Путин любит больше

*** По словам эксперта, Майкла Флинна и АПС объединяют "не связи с Россией", а тот факт, что экс-советник Трампа придерживается исламофобских позиций....

Це може бути цікавим

Россия мобилизует группировку подконтрольных хакеров

***Это был ранний по парижским понятиям ужин, в 20:40 мягким весенним вечером в роскошном рыбном ресторане неподалеку от Триумфальной арки, пишет Financial Times....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Пенсионерка попросила чиновника построить ей дорогу до кладбища

Пенсионерка из Заводского района Саратова попросила губернатора Валерия Радаева сделать дорогу до кладбища в поселке Березина речка....