У Росії затравили "нестандартну" доньку Єфремова

15-річна дочка відомого російського актора Михайла Єфремова, Анна-Марія, в жовтні зробила камін-аут, заявивши, що є феміністкою, атеїстом, гендерквіром і лесбіянкою, повідомляє Delfi.

За це дівчина піддалася цькуванню у російському сегменті інтернету.

читайте також: Кишкові гази пацієнтки стали причиною пожежі в лікарні

- Я Мявс; 15 років; внутрішньо - 24. Перший пік - я. Шукаю друга для спілкування, погуляшек і божевільних ідей, тян-кун - без різниці. Пройдемося по ярликах. Я гендерфлюід (або гендерквір - людина, яка не асоціює себе ні з чоловічим, ні з жіночою статтю), лесбіянка (з дівчиною), Терези (якщо важливо), Гюго з перекосом в Максима (якщо важливо), феміністка, атеїст, ролевик, адовий слешер, личинка художника і інтроверт, що днями сидить в своєму барлозі. Мультіфандомщік, трохи анімушник. Люблю солодкий чай і мармеладки, - йшлося в пості дівчини.

Пост дівчини обговорюють в соцмережах і різних мережевих спільнотах. Користувачі порталу "Яплакал" поглумилися над постом в соцмережі, за допомогою якого дівчина намагалася знайти друзів за інтересами.

Користувачі порталу кваліфікували лист як "набір звуків", зізнавшись, що не знайшли в ньому жодного знайомого слова і тому не зрозуміли його вмісту. Деякі відпускали єхидні коментарі з приводу інтелекту дівчини, на її адресу посипалися образи. Дехто порадив батькам відшмагати дочку.

Користувачі "ВКонтакте" проявили співчуття до дівчини, заявивши, що її жест більше схожий на спробу привернути увагу батьків.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Відомий політик прокоментував заборону соціальних мереж

Відомий український політик Міхеїл Саакашвілі прокоментував заборону соціальних мереж....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые выяснили, зачем вампирам нужны "подружки"

Летучие мыши-вампиры заводят подружек для того, чтобы легче справляться с недостатком пищи, когда их мать или одна из сестер пропадают на долгое время, пишут ученые в статье, опубликованной в журнале Biology Letters....