У «Київенерго» розповіли, чому залишають розриті дороги

У «Київенерго» розповіли, чому залишають розриті дороги

«Київенерго» не може своєчасно відновлювати благоустрій після ремонту тепломереж через арешт її рахунків і блокування господарської діяльності.

Про це повідомили у прес-службі компанії, передає Українська правда. Київ.

Відзначається, що зазвичай роботи з відновлення асфальтового покриття виконують підрядні організації – зокрема, шляхово-експлуатаційні управління «Київавтодору».

— Станом на сьогодні «Київенерго» заборгувало підрядним організаціям з благоустрою близько 2,3 мільйона гривень. Через борги та складну фінансову ситуацію компанія не може залучати підрядні організації. Благоустрій (окрім асфальтування), який можна виконати власними силами, компанія по можливості проводить, — пояснили у «Київенерго».

За даними прес-служби, станом на 31 жовтня не виконано благоустрій 1,5 тисячі ділянок, прострочено близько 1,4 тисячі ордерів.

— Питання прискорення відновлювальних робіт неодноразово розглядалося на міських антикризових штабах з підготовки до опалювального сезону, з керівництвом «Київавтодору» триває діалог щодо відтермінування виплати боргу та оплати поточних робіт, — підсумували у «Київенерго».загрузка...

Читайте також